Speak Up English School

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

W ramach proponowanych modeli współpracy partnerskiej w Polsce dostępne są 3 pakiety przygotowane na bazie statusu współpracy: brązowy, srebrny i złoty. Każdy z dostępnych w Speak Up statusów partnerskich ma własną specyfikę i został stworzony w taki sposób, aby zapewnić określone korzyści dla partnera biznesowego w zależności od jego oczekiwań oraz możliwości. 

Status brązowy jest przewidziany głównie dla tych partnerów, którzy posiadają doświadczenie w sprzedaży usług edukacyjnych lub związanych z branżą edukacyjną, ale z różnych powodów nie są zainteresowani prowadzeniem szkoły językowej. Zasadnicza działalność partnera w tym modelu współpracy polega na sprzedaży usług Speak Up zainteresowanym osobom lub instytucjom, a jego wynagrodzenie zależy od wartości sprzedanych usług.

Status srebrny to oferta przede wszystkim dla lokalnych firm prowadzących działalność w branży edukacyjnej, dla których oferta Speak Up stanowiłaby rozwinięcie własnego pakietu usług. W tym modelu współpracy partner nie musi ponosić wydatków pieniężnych ani wyposażać swojego lokalu zgodnie ze standardami Speak Up, ale nie zyskuje również dostępu do pełnego pakietu operacyjnego Speak Up. Wynagrodzenie naliczane jest od wartości sprzedanych usług, zależy także od zajęć dydaktycznych zrealizowanych w placówce partnera.

Status złoty jest przewidziany dla tych partnerów, którzy są zainteresowani prowadzeniem szkoły językowej Speak Up na bazie pełnego pakietu operacyjnego marki. Konieczne jest dysponowanie własnymi salami dydaktycznymi i infrastrukturą zgodną z wymaganiami Speak Up, partner uzyskuje też dostęp do pełnego spektrum narzędzi i pomocy dydaktycznych Speak Up

JEDNOSTKI WŁASNE

19

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

23 - wszystkie poza terenem Polski

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy wsparcie na każdym etapie rozwoju nowej szkoły językowej. Każdy z naszych partnerów franczyzowych uzyskuje dostęp do narzędzi i systemów wspomagających ich w prowadzeniu szkoły językowej pod szyldem Speak Up. Oto najważniejsze z nich: 

 • gruntowne, kompleksowe szkolenie w siedzibie Speak Up oraz w Twojej szkole, obejmujące m.in. zarządzanie obiektami, strategie marketingowe oraz sprzedażowe;
 • system do zarządzania nauką LMS (Learning Management System), opracowany specjalnie dla franczyzobiorców Speak Up;
 • szkolenie w zakresie zarządzania call center;
 • podręczniki, wytyczne, szablony i inne niezbędne materiały edukacyjne;
 • wsparcie procesu rekrutacji personelu (opisy stanowisk pracy, ścieżki kariery itp.);
 • szeroka gama narzędzi marketingowych, sprzedażowych i monitorujących;

Regularne wsparcie doświadczonych menedżerów Speak Up


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

W zależności od statusu partnerskiego


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • doświadczenie w marketingu i sprzedaży,
 • duch przedsiębiorczości i zmysł marketingowy,
 • doskonała znajomość specyfiki lokalnego rynku,
 • umiejętności przywódcze,
 • entuzjazm oraz chęć i zapał do pracy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Speak Up Learning Sp. zo.o.

Al. Solidarności 117, Warszawa

601-184-710

rzborowski@lsg.edu.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Zborowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Speak Up English School.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Speak Up Learning Sp. zo.o. (Al. Solidarności 117, Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Speak Up English School oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie .

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.