Empik

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i lubianych polskich marek. Koncentrujemy się na pasjach oraz zainteresowaniach Polaków – nasza oferta inspiruje i podpowiada, jak ciekawie spędzić czas. Nieważne czy lubisz czytać książki, słuchać muzyki, oglądać filmy, pasjonują Cię planszówki, uwielbiasz podróżować, pielęgnujesz przydomowy ogródek lub wciągnęła Cię piłka nożna albo jesteś wielbicielem letnich festiwali muzycznych – u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Możesz wybierać spośród ponad 2 milionów produktów oraz biletów na tysiące wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych, sportowych w całej Polsce. Stworzyliśmy model biznesowy oparty na współpracy partnerskiej skierowany do osób posiadających co najmniej 2 letnie doświadczenie w zarzadzaniu jednostką handlową oraz w zarządzaniu grupą pracowników.  Na podstawie umowy partnerskiej zawartej na czas nieokreślony Partner Handlowy prowadząc działalność gospodarczą zarządza salonem w imieniu i na rzecz Empik. Partner Handlowy - jako przedsiębiorca - ponosi koszty zatrudnienia pracowników, prowadzenia działalności i księgowości. W ramach umowy otrzymuje stałą prowizję i budżet na pracowników. Dodatkowo może uzyskać premie za realizację wskaźników biznesowych. Partner Handlowy nie musi inwestować w towar, a na co dzień korzysta z automatycznego systemu zamówień, co w znacznym stopniu uwalnia czas na działania związane z zarządzaniem sprzedażą i zespołem.

Wspólnie z Partnerem Handlowym budujemy jednolity wizerunek marki Empik. Partner ma dostęp do wiedzy, naszego know-how i wielu narzędzi optymalizujących pracę salonu, aby efektywnie zarządzać zespołem i dostarczać Klientom oczekiwaną przez nich jakość w każdej lokalizacji w Polsce.

Aby móc inspirować jak największą liczbę klientów do rozwijania swoich pasji, coraz częściej otwieramy się również w mniejszych miejscowościach.

JEDNOSTKI WŁASNE

31 salonów Empik, 14 salonów Papiernik by Empik

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

252 salony partnerskie Empik

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

- działanie pod szyldem jednej z najlepiej rozpoznawalnych i lubianych polskich marek,

- dostęp do know how w obszarze zarządzania salonem Empik,

- gotowy, w pełni wyposażony salon bez konieczności zakupu asortymentu,

- brak wymaganego wkładu własnego,

- brak kosztów najmu lokalu, 

- płatne wdrożenie w role według określonego programu szkoleniowego,

- stałe wsparcie specjalistów przez cały okres współpracy,

- wsparcie w zakresie rekrutacji personelu,

- bezpłatne kompleksowe szkolenia specjalistyczne i sprzedażowe dla Partnera Handlowego i  zespołu pracowników,

- ogólnopolskie działania reklamowe i wizerunkowe,

- automatyczny system zamówień,


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od partnera handlowego nie wymagamy wkładu własnego.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej,
  • min 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu jednostką handlową oraz zarządzaniu zespołem pracowników (min. 3 osób),
  • przedsiębiorczość, samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoko rozwinięte kompetencje w obszarze orientacji na klienta.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Empik S.A.

ul. Marszałkowska 104/122

rekrutacja@empik.com

empik.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

rekrutacja@empik.com

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Empik.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Empik S.A. (ul. Marszałkowska 104/122). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Empik oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie empik.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.