Emero Group – Partner Orange

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Emero Group jest Autoryzowanym Partnerem Orange Polska. Jako jedyny agent Orange Polska działający zarówno na rynku B2B jak i B2C w ramach kanału sprzedaży aktywnej. Odpowiadając na potrzeby rynku, wprowadziliśmy dla klientów B2C i B2B kompleksowe rozwiązania również w zakresie Orange Energii i fotowoltaiki.

Poszukujemy partnerów biznesowych, zespoły sprzedażowe jak również osoby, które chętnie postawią pierwsze kroki w rynku telekomunikacyjnym i fotowoltaiki. Marka Orange jest największym i najbardziej rozpoznawalnym operatorem telekomunikacyjnym w kraju.Jednocześnie pozytywna ocena klientów i pracowników stawia nas na pozycji Lidera cyfrowego i odpowiedzialnego pracodawcy. 

JEDNOSTKI WŁASNE

5

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

16

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe.
  • Wsparcie procesowe.
  • Wsparcie administracyjne.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Wsparcie marketingowe.
  • Możliwe wsparcie finansowe na start.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

2 tys.-5 tys. zł (materiały marketingowe, koszty administracyjne, szkolenia, indywidualne wsparcie, opłaty licencyjne) w zależności od wielkości zespołu, rynku, potrzeb.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Dyspozycyjność, własny sprzęt IT tj. laptop.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Emero Group

Balicka 97, 30-149 Kraków

533 323 652

kariera@emero.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Jabłoński

Piotr Chmurzewski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Emero Group – Partner Orange.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Emero Group (Balicka 97, 30-149 Kraków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Emero Group – Partner Orange oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie na stronie internetowej firmy.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.