GOM OWCZAREK Piekarnia Cukiernia

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Firma "GOM OWCZAREK” to firma rodzinna z dużym doświadczeniem i pasją do tradycyjnych wypieków. Powstała w 2006 roku na bazie firmy „Cukiernictwo Piekarnictwo, którą w 1987 założył Grzegorz Owczarek - mistrz cukiernictwa z najwyższymi kwalifikacjami.

Każdy sklep "GOM OWCZAREK” powstaje w oparciu o najnowsze technologie i ogromne doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat.

Nasze piekarnie przynoszą nie tylko zysk ale i ogromną satysfakcję. Potwierdzeniem tego są zadowoleni Klienci, którzy każdego dnia wracają po nasze wyroby. Wracają po „tradycyjny smak pieczywa”. 

Nasze produkty to nowy wymiar piekarnictwa. Korzystamy z nowoczesnej technologii, która pozwala na wypiek na miejscu ze świeżego ciasta. 

Mamy sprawdzony model biznesowy i niezawodny przepis na lokalny rozwój małych i dużych cukierni, piekarni w oparciu o współpracę na zasadach franszyzy  Wykwalifikowany personel, najwyższa jakość, rodzinna atmosfera. 

Idziemy z duchem czasu i stawiamy na nowoczesną tradycję.

JEDNOSTKI WŁASNE

Posiadamy 40 dobrze prosperujących sklepów własnych, których adresy można znaleźć na stronie: http://gomowczarek.pl/pl/sklepy

 
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Sprawdzony system współpracy, 
 • umowa na czas nieokreślony, 
 • pomoc w weryfikacji lokalu, 
 • aranżacja sali sprzedażowej na podstawie przygotowanego projektu, kompleksowe wyposażenie sklepu w meble niezbędne do prawidłowego funkcjonowania sklepu (piec, regały, ciąg chłodniczy, ciąg mroźniczy), 
 • cykl szkoleń z zakresu znajomości asortymentu, prowadzenia wypieków, sprzedaży oraz ogólnych zasad funkcjonowania sklepu, 
 • codzienne dostawy asortymentu, 
 • dostęp do elektronicznego systemu zamówień, 
 • analityka prowadzonej sprzedaży pozwalająca na zwiększenie przyszłych obrotów.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Po akceptacji lokalu przez naszą firmę, franczyzobiorca podpisuje dokumenty dotyczące wynajmu. Wynajem, koszty projektu infrastrukturalnego i remont lokalu wg tego projektu leżą po stronie franczyzobiorcy. Jeżeli lokal wymaga remontu to kwota może oscylować do 45 tys zł. 
 • Pierwszy miesiąc pracy to wkład około 20 tys. zł na bieżące koszty.

Nasz firma nie pobiera żadnej opłaty licencyjnej ani adaptacyjnej .


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • przedsiębiorczość,
 • gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • umiejętność kierowania i motywowania pracowników,
 • orientacja na wyniki,
 • zaangażowanie i entuzjazm w działaniu,
 • pozytywne nastawienie na Klienta, 
 • wkład finansowy na pokrycie wstępnych kosztów związanych z uruchomieniem sklepu .

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

GOM Owczarek Spółka Jawna

ul.: Wojska Polskiego 58, 97-545 Gomunice

501 501 805

g.rzezniczak@gomowczarek.pl

gomowczarek.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Grzegorz Rzeźniczak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do GOM OWCZAREK Piekarnia Cukiernia .

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma GOM Owczarek Spółka Jawna (ul.: Wojska Polskiego 58, 97-545 Gomunice ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego GOM OWCZAREK Piekarnia Cukiernia oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie gomowczarek.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.