C2 Galerie Alkoholi Świata

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

C2 Galerie Alkoholi Świata to prężnie rozwijająca się sieć specjalistycznych sklepów z alkoholem w północno-wschodniej Polsce.  Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie otworzyliśmy już 9 sklepów, z czego 7 to jednostki franczyzowe. Stawiamy na profesjonalną obsługę, doradztwo i bardzo szeroki asortyment trunków.

Jak działa biznes z C2?

Przychód Franczyzobiorcy osiągany jest poprzez uzyskaną marżę, którą C2 dzieli się z franczyzobiorcą pół na pół.  Przez okres 6 miesięcy dochód jest gwarantowany. 

Opłaty po stronie C2:

Sieć odpowiada za techniczne wyposażenie placówek, ich wystrój i obsługę logistyczną oraz techniczną. C2 znajdzie za Ciebie odpowiedni lokal o atrakcyjnym położeniu (chyba, że masz już swój lokal, wówczas się dopasujemy), w Twoim mieście (Suwałki, Sejny, Augustów, Białystok), zaaranżuje go w sposób pasujący do sieci oraz wyposaży w niezbędny sprzęt, meble oraz wypełni półki towarem. Zadbamy także o reklamę tak istotną przy otwieraniu nowego sklepu, ale nie tylko. Centrala prowadzi kampanie reklamowe promujące wszystkie sklepy w sieci. Innymi słowy otrzymasz od nas sklep gotowy do obsługiwania klientów i generowania obrotów. Sklepy C2 oferują szeroki i wciąż poszerzany asortyment alkoholi premium, trunków alkoholowych z całego świata zarówno koncernowych jak i manufakturowych/kraftowych. W ofercie posiadamy także napoje oraz słodkie i słone przekąski.

Opłaty po stronie Franczyzobiorcy:

Z osiągniętego przychodu Franczyzobiorca zobligowany jest do pokrycia kosztów prowadzenia działalności. W szczególności kosztów zatrudnienia pracowników, ZUS, prowizji za płatności realizowane kartą, opłaty akcyzowej oraz ewentualnych strat towarowych. Franczyzobiorca pokrywa rachunki za prąd czy koszt najmu lokalu na rzecz właściciela lokalu.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

7

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Naszym franczyzobiorcom oferujemy:

 • Rozpoznawalny szyld - Galerie Alkoholi C2 stają się coraz bardziej rozpoznawalną marką na terenie północno-wschodniej Polski;
 • Umeblowany i w pełni wyposażony sklep - dzięki temu będziesz gotowy do obsługiwania klientów i robienia obrotu już od pierwszego dnia;
 • Darmowe dostawy towaru;
 • Konkurencyjny system rozliczeń - gwarantujący solidną podstawę i dający możliwość rozwoju zarobków w zależności od Twojego zaangażowania i realizowanego obrotu;
 • Wsparcie marketingowe - kampanie reklamowe i pakiet działań promocyjnych outdoorowych oraz w mediach społecznościowych;
 • Bardzo szeroki asortyment Indywidualne szkolenia teoretyczne i praktyczne przygotowujące do samodzielnego prowadzenia sklepu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Jedynym wkładem własnym, który musisz ponieść na początku współpracy z nami to 2000 zł opłaty wstępnej. Obejmuje ona pakiet szkoleń branżowych i produktowych wraz z zakwaterowaniem na czas szkolenia oraz odzież służbową. Cała reszta tj. zakup kasy fiskalnej, terminala do płatności, komputera oraz niezbędnego oprogramowania, kamer, alarmu, mebli, a także opłata koncesyjna i zatowarowanie sklepu jest po stronie sieci C2. Zapewniamy także wsparcie marketingowe, techniczne i w obszarze IT. Wspieramy też naszych franczyzobiorców pomagając im w rekrutacji pracowników oraz oferując gotowe, pewne i sprawdzone wzory umów dla pracowników.

Konieczne jest także wniesienie kaucji w wysokości 10 tys. zł jednak jest to kaucja zwrotna.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Od naszych franczyzobiorców oczekujemy:

 • Gotowości do prowadzenia działalności gospodarczej;
 • Prowadzenia prawidłowej gospodarki magazynowo-towarowej w sklepie;
 • Umiejętności kierowania zespołem - będziesz liderem dla swoich pracowników;
 • Dbania o najwyższą jakości obsługi w sklepie;
 • Koordynowania działań administracyjnych sklepu;
 • Dbania o wizerunek firmy, sklepu wewnątrz i na zewnątrz oraz o właściwą ekspozycję towaru;
 • Prowadzenia sklepu zgodnie ze standardami firmy, trzymanie się wewnętrznych procedur;
 • Znajomości obsługi komputera (m.in. Pakiet Office);
 • Minimalnego wkładu finansowego w wysokości 2 tys. zł;
 • Wniesienia zwrotnej kaucji w wysokości 10 tys. zł;

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

C2 Galerie Alkoholi Świata Sp. z o.o.

ul. 1 maja 1C, 16-400 Suwałki

796 600 833

m.ciesluk@c2galerie.pl

c2galerie.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Martyna Cieśluk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do C2 Galerie Alkoholi Świata.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma C2 Galerie Alkoholi Świata Sp. z o.o. (ul. 1 maja 1C, 16-400 Suwałki). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego C2 Galerie Alkoholi Świata oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie c2galerie.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.