Bo Hlib

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

BoHlib to więcej niż piekarnia. Chodzi o tradycyjne receptury i tajemnice, które technolodzy od lat przekazują z ust do ust. BoHlib to miejsce, w którym przeplatają się nuty aromatycznej, gorącej kawy i pachnących wypieków. Chodzi o gościnność, życzliwość, opiekę i wysoką jakość!

Miejsce, w którym zawsze można znaleźć świeże pieczywo, coś pysznego, a nawet zjeść śniadanie z pachnącą kawą. To miejsce, w którym na pewno poczujesz się jak w domu.

BoHlib to gorące pieczywo z chrupiącą skórką, delikatnymi muffinami, ciasteczkami powietrznymi i mlekiem od najlepszych producentów. BoHlib to dziesiątki tradycyjnych przysmaków, oryginalne wypieki i tradycje kulinarne, niepowtarzalne trendy smakowe i cukiernicze, a co najważniejsze - zawsze przyjazne towarzystwo! Prawdziwy tradycyjnie wypiekany chleb jest preferowany w każdym domu.

JEDNOSTKI WŁASNE

3 w Ukrainie

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Własna produkcja - cały podstawowy asortyment pieczywa i ciastek własnej produkcji w piekarni
 • Szkolenie z zarządzania piekarnią
 • Szkolenie pracowników, wsparcie
 • Zarządzanie i kontrola finansowa
 • Receptury
 • Plan marketingowy
 • Marketing w social mediach
 • Zalecenia projektowe (centra handlowe, uliczny punkt sprzedaży)
 • System zdalnej kontroli (audyty)
 • Społeczność (spotkania franczyzobiorców, wymiana doświadczeń)
 • System doboru i oceny personelu
 • Analiza konkurencji
 • Wsparcie w zakresie wyboru lokalizacji

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od 40 tys. USD (ok. 175 tys. zł)


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Franczyzobiorcy innych systemów szukający dywersyfikacji
 • Osoby chcące samemu prowadzić biznes
 • Szkolimy franczyzobiorców od postaw

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

TOV Chanta Bakery

vul. 1-ho Travnia 71, 07354 Novi Petrivtsi, Ukraina

+380 978 689 785

sales@franchisegroup.com.ua

bohlib.com.ua

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Daniil Krokus (angielski

ukraiński)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Bo Hlib.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma TOV Chanta Bakery (vul. 1-ho Travnia 71, 07354 Novi Petrivtsi, Ukraina). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Bo Hlib oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie bohlib.com.ua.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.