Stemchik

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sieć innowacyjnych przestrzeni dla przedszkolaków, w których dzieci zdobywają wysokiej jakości podstawową wiedzę za pomocą podejścia STEM i konstrukcji LEGO. Głównym zadaniem jest rozwój fizyczny i emocjonalny oraz wolicjonalny jednostki poprzez badanie możliwości własnego ciała i emocji.

Wiarygodny model biznesowy firmy „PROSTIM”, która już ponad 12 lat działa na rynku innowacyjnej edukacji z własnym programem nauczania z wykorzystaniem podejścia STEM i konstrukcji LEGO. Franczyzobiorca otrzymuje instrukcje i konsultacje od doświadczonych specjalistów na etapie przygotowanie i otwarcia biznesu. To umożliwia sukces każdego franczyzobiorcy, nawet bez doświadczenia edukacyjnego.

Najważniejsze cechy franczyzy:

 • możliwe jest rozpoczęcie działalności z wykorzystaniem lokali, w których franczyzobiorca prowadzi inną działalność edukacyjną,
 • dodatni przepływ gotówki w 4 miesiącu działalności,
 • zwrot z inwestycji w ciągu 18 miesięcy od uruchomienia.

JEDNOSTKI WŁASNE

10 w Ukrainie

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3 w Ukrainie

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Know-how i aktywa:

 1. Znak towarowy STEMCHIK
 2. Identyfikacja firmowa
 3. Program zajęć
 4. Dokumentacja franczyzowa
 5. Model finansowy

Profesjonalna obsługa franczyzobiorcy:

 1. Wybór i dostosowanie lokalu
 2. Szkolenie personelu
 3. Zespół wsparcia podczas uruchomienia
 4. Wspracie przed otwarciem
 5. Wsparcie marketingopwe (kampanie, projekty, wydarzenia, itp)
 6. Dedykowany manager

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Całkowita inwestycja to ok. 45 tys. EUR (ok. 200 tys. zł):

 • w tym: wstępna opłata franczyzowa, wyposażenie, meble i urządzenia, remont lokalu, kaucja najmu lokalu, marketing.
 • nie zawiera innych kosztów budowlanych niż standardowy remont lokalu.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Inwestor z doświadczeniem biznesowym, niekoniecznie w branży edukacji


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

TOV Prostem

Dniprovska Naberejna 23a, 02081 Kyiv, Ukraina

+380 50 310 2129

volodymyr.stoietskyi@ies.org.ua

stemchik.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Volodymyr Stoietckyi (po angielsku lub ukraińsku)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Stemchik.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma TOV Prostem (Dniprovska Naberejna 23a, 02081 Kyiv, Ukraina). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Stemchik oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie stemchik.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.