SO FLY The Vape Shop

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Nasza marka powstała w 2013 roku. Od tego czasu staramy się szerzyć ideę elektronicznych papierosów na polskim rynku. Za sprawą naszych produktów pokazujemy o 95 proc. mniej szkodliwą, a przy tym zdecydowanie bardziej finezyjną alternatywę dla tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Patrzymy jednak w przyszłość i coraz odważniej wkraczamy do branży e-commerce, umożliwiając coraz szerszemu gronu pasjonatów tematyki e-papierosów wypróbowanie oferowanych przez nas produktów. Nasz zespół tworzą młode, energiczne osoby, które wiedzą, jak poruszać się krętymi uliczkami internetowej społeczności. Nasi partnerzy franczyzowi mają możliwość prowadzenia własnego sklepu SO FLY, z którego czerpią zyski. Poza doświadczeniem naszym partnerom franczyzowym oferujemy korzyści finansowe płynące z prowadzonych przez nich sklepów SO FLY. Każdy z naszych partnerów otrzymuję cały kontakt z naszym doświadczonym zespołem, który będzie wspierał ich w swojej działalności. 

JEDNOSTKI WŁASNE

50

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

7

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Wsparcie w prowadzeniu sklepu; 
 • Wsparcie przy otwarciu sklepu; 
 • Wsparcie w aktualnych problemach; 
 • Wsparcie prawne; 
 • Szkolenia wstępne i bieżące; 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Zatowarowanie: 50-70 tys. zł;
 • Lokal: 1-7 tys. zł;
 • Kwota startowa: 7,5 tys. zł; 
 • Umeblowanie: 22,5 tys. zł; 
 • Kaseton: 4-8 tys. zł; 
 • Kasa fiskalna, kamery, zabezpieczenie: 5 tys. zł; 

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Chęć do współpracy; 
 • Odpowiedzialny przedsiębiorca; 
 • Zaangażowanie w rozwój marki;

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

SO FLY Sp. z o.o.

ul. Wrocławska 8a, 58-100 Świdnica

536 153 469

sofranchise@sofly.club

sofranchise.club

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Kamil Rejek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do SO FLY The Vape Shop.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma SO FLY Sp. z o.o. (ul. Wrocławska 8a, 58-100 Świdnica ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego SO FLY The Vape Shop oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie sofranchise.club.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.