Let’s Party

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

PartyDeco – gigant branży i Twój partner

Myślisz o własnym biznesie? Chcesz się rozwijać, być samodzielnym i pracować na swój rachunek? Zastanawiasz się, jak to zrobić w sposób bezpieczny i opłacalny dla Ciebie?

Dołącz do branży party i prowadź własny sklep Let’s Party! 

Let’s Party to luźna współpraca partnerska, bez opłat licencyjnych, franczyzowych oraz do której dostaniesz pełne przygotowanie i wsparcie podczas prowadzenia swojego biznesu.

Sieć sklepów partnerskich Let’s Party liczy już ponad 25 punktów sprzedażowych w Polsce. Wszystkie one działają w oparciu o współpracę z PartyDeco – europejskim liderem branży dekoracji.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

27

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Pełne wsparcie – począwszy od szkoleń w zakresie prowadzenia biznesu, pracy z produktem, przygotowanie do otwarcia i wsparcie po otwarciu. Również ogromne wsparcie marketingowe, cykliczne spotkania właścicieli sklepów, zamknięta grupa na Facebooku dla sklepów Let’s Party.

Wzorcowy projekt aranżacji sklepu; 

  • Wykaz mebli i wyposażenia sklepu wraz ze specyfikacją sprzętu i wskazaniem rekomendowanych wykonawców; 
  • Projekt aranżacji ekspozycji towaru; 
  • Promocja punktów stacjonarnych Let’s Party na stronie www.partydeco.com i kanałach SM; 
  • Pakiet materiałów marketingowych: dostęp do bazy zdjęć, filmów, banerów, plakaty, katalogi produktowe, grafiki i wskazówki do prowadzenia profili w social mediach etc.; 
  • Szkolenie wstępne dla partnera oraz ewentualnie jego pracowników w siedzibie oraz sklepie własnym PartyDeco; 
  • Asysta wdrożeniowa przedstawiciela PartyDeco w sklepie partnera, obejmująca m.in. wdrożenie standardów (Visual Merchandising) oraz szkolenie pracowników partnera; 
  • Kompletny podręcznik operacyjny

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Około 30 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Lokal 18-80 mkw. (najlepiej z witryną), posiadanie firmy.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

PartyDeco Sp. z o.o.

ul. Piskorskiego 11, 70-809 Szczecin

721 506 509

marta.turek@partydeco.com

letspartystore.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marta Turek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Let’s Party.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma PartyDeco Sp. z o.o. (ul. Piskorskiego 11, 70-809 Szczecin). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Let’s Party oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie letspartystore.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.