abc

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sieć Sklepów abc to największa sieć niezależnych sklepów spożywczych w Polsce. Zrzeszamy 8500 sklepów. Nasza popularność wśród franczyzobiorców wynika z partnerskiej współpracy opartej na założeniu, że to właściciel najlepiej zna potrzeby lokalnego rynku, dlatego sam decyduje o doborze asortymentu i poziomie cen.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

8500

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Będąc w sieci właściciel otrzymuje atrakcyjne rabaty na zakupy w hurtowniach Eurocash Cash&Carry. Oprócz tego, zyskuje atrakcyjną wizualizację zewnętrzną sklepu, wsparcie marketingowe (ulotki promocyjne, plakaty, konkursy konsumenckie oraz dla właścicieli sklepów), szkolenia i specjalnie wynegocjowaną ofertę na usługi dodatkowe: energię elektryczną, gaz, opał, deratyzację, muzykę w sklepie, samochody dostawcze i osobowe, oraz moduły convenience: piec do wypieku pieczywa, moduł hot-dog, zupomat, kawomat, regał na warzywa i owoce.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

0 zł


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Eurocash SA

ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki

(61) 333 22 20

abc@sklepyabc.pl

sklepyabc.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

ekspansja.abc@eurocash.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do abc.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.