ABC

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

„Z nami Ty jesteś marką”

ABC to największa ogólnopolska sieć sklepów prowadzona przez Grupę Eurocash w ramach systemu partnerskiego, opartego na zasadach franczyzy. Właściciele sklepów spożywczych, alkoholowych posiadają pełną swobodę działania i organizowania swojego biznesu. W myśl hasła „Z nami Ty jesteś marką” to sam właściciel zarządza swoim biznesem, bo to on najlepiej go zna. Sam franczyzobiorca najlepiej zaspokaja potrzeby konsumentów, bo wie o nich najwięcej. Dzięki temu oferta sklepów ABC jest idealnie dopasowana do lokalnych potrzeb.

Oferta partnerska  ABC skierowana jest zarówno do osób posiadających doświadczenie w handlu, jak i dla nowych przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność na rynku. 

W ciągu ponad 20 lat sieć ABC stała się znaną i lubianą marką sklepów wśród Polaków, zdobywając bardzo wysoką pozycję w tym segmencie sprzedaży. Obecnie do sieci należy ponad 9000 sklepów w całej Polsce. Co 8. sklep małego formatu należy do sieci sklepów ABC. 

Dowiedz się więcej: www.noweabc.pl

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 9000

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Co zyskujesz dołączając do sieci ABC?

 • biznesową niezależność - pełną swobodę działania i organizowania swojego biznesu.
 • wizualizację zewnętrzną sklepu - spersonalizowany sklep z własną nazwą i logotypem ABC.
 • gotowy model biznesowy – sprawdzone rozwiązania zwiększające obroty sklepu (meble, sprzęt chłodniczy czy narzędzia do budowania sali sprzedaży). 
 • efektywne wsparcie marketingowe – profesjonalne materiały marketingowe oraz wsparcie kluczowych aktywności w mediach tradycyjnych i digitalowych. 
 • atrakcyjne promocje oferowane wyłącznie właścicielom sklepów ABC w hurtowniach Eurocash Cash & Carry (już 180 hurtowni w całej Polsce) oraz na platformie mojpos.pl.
 • System kasowy ABC – nowoczesne rozwiązanie ułatwiające zarządzanie Twoim sklepem. 
 • dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash – jest to platforma internetowa dla Ciebie i Twoich pracowników, gdzie znajdziesz ofertę szkoleń, warsztatów, kursów oraz konferencji. 
 • opiekę Doradcy Biznesowego – stały kontakt z naszymi specjalistami. 

Korzyści finansowe

 • dołączając do sieci możesz zyskać nawet 30 000 zł w skali roku!*
  (*Suma wartości dla właściciela, który dołącza do sieci ABC, składająca się z: inwestycji w branding sklepu, inwestycji w System kasowy ABC, rocznego maksymalnego rabatu wynikającego z siatki rabatowej klienta ABC (przy zakupach za min. 35 tys. zł/mies. zgodnie z warunkami umowy franczyzowej), materiałów marketingowych wspierających promocje, dodatkowej refundacji za zakupy wybranych produktów w hurtowniach EC C&C (retro) oraz 6-miesięcznego zwolnienia z opłat marketingowych).

Dowiedz się więcej: www.noweabc.pl


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt ustalany jest indywidualnie dla każdej nowej inwestycji.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Eurocash S.A.

ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki

linkedin.com

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.