Play Krismilton

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą od początku związaną umową dealerską z siecią Play, na mocy której dynamicznie budujemy sieć:

 • autoryzowanych salonów sprzedaży Play-Krismilton,
 • profesjonalnych doradców biznesowych.

Ugruntowana pozycja na rynku od 2003 roku, doświadczenie oraz elastyczność w działaniu pozwoliła stać się liderem w liczbie działających salonów sieci Play–Krismilton na Dolnym Śląsku. Obecnie poszerzamy działalność również o kolejne lokalizacje w kraju.

Stworzone w 2007 roku autoryzowane centrum doradców biznesowych to największa komórka tego typu w regionie obsługująca ponad 200 firm i instytucji.

W ramach programu BOB we współpracy z Play otworzyliśmy jako pierwsze w sieci, pilotowe Biuro Obsługi Biznesowej w Jastrzębiu Zdroju. Rok 2010 to rok oferty biznesowej Play. Agresywna kampania marketingowa poparta atrakcyjną, przełomową ofertą gwarantuje szybki rozwój centr biznesowych na terenie całego kraju. Otrzymaliśmy 3 nominajce do nagrody partnera roku PLAY 

Dołącz do nas!

Okazja na świetny biznes!

Dealer sieci Play, firma Krismilton, poszukuje partnerów do poprowadzenia salonu Play w Warszawie, Łodzi i Wałbrzychu. Zapraszamy do negocjacji! Kontakt tel. +48 790 030 170

 

JEDNOSTKI WŁASNE

17

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

45

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Elastyczność na polu zawierania współpracy z każdym nowym partnerem pozwala na osiąganie najlepszych wyników w kierowaniu wspólnego biznesu na właściwe tory rozwoju:

Zapewniamy:

 • wsparcie marketingowe i coachingowe,
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • szkolenia,
 • pomoc przy adaptacji i projektowaniu lokalu,
 • bieżącą pomoc przy prowadzeniu biznesu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od 5 do 25 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Podstawowe wymagania sieci:

Salony Play

POS Play

 • lokal o minimalnej powierzchni sali sprzedażowej 25 mkw., przy głównej ulicy handlowej lub w centrum handlowym,
 • lokalizacja w miejscowości powyżej 30 tys. mieszkańców,
 • kapitał początkowy.

Stoisko Play

 • profil działalności sklepu związany z telefonią komórkową (sklep z telefonami, serwis itp), komputerami, multimediami (telewizja cyfrowa, telefonia stacjonarna) itp.,
 • sklep o minimalnej powierzchni 20 mkw. z możliwością montażu stoiska Play o powierzchni 4 mkw.,
 • lokalizacja sklepu w miejscowości powyżej 8 tys. mieszkańców,

Autoryzowany doradca biznesowy:

 • zaangażowanie i chęć rozwoju,
 • pełna mobilność (samochód),
 • mile widziana własna działalność gospodarcza i doświadczenie w sprzedaży.

Dołączając do naszego centrum doradców biznesowych dostajesz szansę pracy w najlepszym zespole w regionie południowo - zachodniej Polski, osiągającym topowe wyniki sprzedaży w całej sieci Play.

Autoryzowany doradca biznesowy jest odpowiedzialny za budowanie i utrzymanie ścisłej współpracy z klientem biznesowym i zapewnienie mu najwyższej jakości usług. Jako osoba obsługująca kluczowych klientów musi budować pozytywny wizerunek firmy dbając zarówno o jakość obsługi jak i profesjonalny dobór oferty.

Zapewniamy:

 • pracę w najlepszym zespole w regionie Południowo-Zachodniej Polski,
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • nieregulowany czas pracy,
 • szkolenia,
 • możliwość kariery w najszybciej rozwijającym się sektorze rynku.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Krismilton

Łączyńskiego 44, 58-310 Szczawno Zdrój

(74) 648 06 40, 790 030 170

tomasz.kocur@krismilton.pl

krismilton.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Kocur

 tel. 790 030 170 

Kontakt B2B:

Damian Utecht

 tel. 795 000 028

 damian.utecht@krismilton.pl 

 

 

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Play Krismilton.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Krismilton (Łączyńskiego 44, 58-310 Szczawno Zdrój). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Play Krismilton oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie krismilton.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.