Licencja na sprawne zarządzanie

Duże pole do popisu / Obecnie w Polsce działa 36 trenerów STRUCTOGRAMU. W Niemczech jest ich aż 600.
Czwartek
13.05.2021
Trenerzy STRUCTOGRAM zarabiają na organizowanych przez siebie szkoleniach, sesjach coachingowych czy szkoleniu swoich pracowników. Koszt licencji to 30 tys. zł. Kto może ją zdobyć?
 

System Treningowy STRUCTOGRAM rozwija się w Polsce od 2011 roku. To szwajcarskie narzędzie, które wykorzystując wiedzę oraz najnowsze badania nad mózgiem ludzkim, oparte o genetykę i biologię, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi. Oparty o nie system treningowy jest skierowany do każdego, kto chce podnieść swoje kompetencje w tym zakresie.

Duże pole do rozwoju

Obecnie w Polsce działa 36 trenerów STRUCTOGRAMU.

– W Niemczech jest ich aż 600, więc w naszym kraju mamy jeszcze duże pole do rozwoju – mówi Anna Urbańska, master trener STRUCTOGRAMU.

W minionym roku większość planu co do rozwoju na polskim rynku nie została zrealizowana. Przybyło tylko dwóch trenerów. W tym roku doszła jedna osoba i kolejnych kilka przygotowuje się do startu.

– Jeżeli uda nam się w sumie osiągnąć liczbę 44 trenerów do końca roku, to będzie dobrze. Generalnie co roku przybywa nam do 10 nowych osób – mówi Anna Urbańska.

O licencję STRUCTOGRAMU mogą się starać osoby, które lubią pracę z ludźmi i nie boją się wystąpień publicznych. Idealni są menedżerowie, trenerzy działający na rynku rozwoju zawodowego, coachowie czy przedsiębiorcy. Koszt licencji to w sumie 30 tys. zł. Jest ona wykupowana raz na całe życie i działa na całym świecie. Cały STRUCTOGRAM funkcjonuje w 27 krajach i jest przetłumaczony na 27 języków.

Pandemia nie pozostała obojętna dla firmy.

– Gdyby nie szybka reakcja na sytuację, byłoby nam trudno. Na szczęście w ciągu dwóch tygodni po wybuchu pandemii przenieśliśmy się do online. Dzięki temu cały czas robimy szkolenia. Wielu klientów chwali sobie ten kanał. Cieszą się, że nie muszą się nigdzie przemieszczać, żeby móc skorzystać z naszego szkolenia. Są jednak i tacy, którzy wolą bezpośrednie spotkania. Ci czekają na taką możliwość – mówi Anna Urbańska.

Dodaje, że szkolenia w sieci zapewniają taką samą wartość jak te realizowane tradycyjnie. A przy okazji można zaoszczędzić czas i pieniądze na dojazdy, hotele czy catering.

Płatność na raty

Trenerzy mogą działać wszędzie, gdzie chcą. Nie mają żadnych ograniczeń terytorialnych.

Opłatę licencyjną można podzielić na dwie części. Pierwsze 15 tys. zł można uregulować w momencie zamówienia licencji w Szwajcarii. To koszt pakietu licencyjnego z materiałami, w których zawarty jest cały know-how. Kolejne 15 tys. zł przyszły trener opłaca podczas szkolenia, które trwa dwa dni i odbywa się w Grudziądzu albo przez internet.

– W trakcie współpracy cały czas opiekujemy się trenerami. Mamy dostęp do najnowszych badań i regularne szkolenia w Szwajcarii – mówi Anna Urbańska.

Żadnych innych opłat już nie ma. Aby licencja była ważna, każdy trener powinien w ciągu roku kupić w centrali 50 podręczników albo dostępów online. Franczyzobiorcy zarabiają na organizowanych przez siebie szkoleniach, sesjach coachingowych jeden do jednego, spotkaniach w ramach zarządów menedżerskich bądź szkoląc swoich pracowników.

Szkolenie STRUCTOGRAMEM wystarczy przejść raz w życiu, aby zyskać odpowiednie kompetencje. Składa się ono jednak aż z czterech części.

 

WIZYTÓWKA SIECI

System treningowy STRUCTOGRAM

  • liczba partnerów – 36
  • opłata licencyjna – 30 tys. zł

Anna Urbańska, master trener STRUCTOGRAMU / " Jeżeli uda nam się w sumie osiągnąć liczbę 44 trenerów do końca roku, to będzie dobrze. Generalnie co roku przybywa nam do 10 nowych osób".
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Praca licencjacja - franczyza McDonald's

Piszę pracę licencjacką na temat franczyzy jako formy prowadzenia działalności gospodarczej na przykładzie McDonald 's. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety...

1 wypowiedzi
ostatnia 25.05.2021
Akademia Bystrzaka

Podłączam się do pytania.

2 wypowiedzi
ostatnia 25.11.2020
Akademia Bystrzaka

Witam serdecznie Zastanawiam się nad Akademia Bystrzaka. Macie jakieś doświadczenia?

2 wypowiedzi
ostatnia 21.02.2020
Wirtualna Asystentka?

Moja siostra i jest bardzo zadowolona. Z tego co wiem to swój poczatek miała po kursie Poli Sobczyk z Barand Assist. I potem zaangażowała się w to całkowicie i dziś...

2 wypowiedzi
ostatnia 10.02.2020
Wirtualna Asystentka?

Czy ktoś może pracuje jako WA i może podzielić się opinią? Zastanawiam się nad taką pracą. Znalazłam kilka kursów od Poli Sobczyk właśnie dla Asystentek i wygląda...

2 wypowiedzi
ostatnia 07.02.2020
Czy warto zainwestować w szkołę językową?

Moim zdaniem warto. Jestem pewien, że znajomość języka angielskiego na pewno ci się przyda w przyszłości. Znając jakiś język obcy możesz też starać się o lepszą...

21 wypowiedzi
ostatnia 14.11.2019
Z korepetytora na dyrektora

Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Z korepetytora na dyrektora

Hm, ciekawe - i pracować z dziećmi mogą osoby bez przygotowania pedagogicznego? Trochę to dziwne...

3 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018