Start własnej firmy

Jak dobrze wystartować z biznesem, aby firma żyła długo i szczęśliwie? Jakich błędów unikać? I czy wszystko da się zaplanować? Sprawdź we wrześniowym numerze miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".
 

W wydaniu nr 9/2022 (207)

RAPORT SPECJALNY

Start własnej firmy

Jak dobrze wystartować z biznesem, aby firma żyła długo i szczęśliwie? 
Jakich błędów unikać? I czy wszystko da się zaplanować?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Inwestujemy w budownictwo energooszczędne

Budownictwo pasywne i energooszczędne już niedługo nie będzie tylko modą czy trendem, ale koniecznością. Ile trzeba zainwestować w ten segment?

Las zamiast przedszkolnych sal

W Polsce pojawia się coraz więcej placówek, które zapewniają dzieciom niemal całodzienny kontakt z naturą. Jak działają takie przedszkola?

Jedna przyczepa to za mało

Bafra Kebab liczy 224 punkty w Polsce. Sieć ciągle pozyskuje nowych franczyzobiorców i w tej chwili już jest zakontraktowanych kolejnych 70 umów franczyzowych, które są w trakcie przygotowywania do startu.

Jak zostać behawiorystą?

Coraz więcej właścicieli zwierząt chce skorzystać z usług behawiorysty, a tych wciąż w Polsce jest niewielu. Jakie trzeba spełnić wymagania, żeby móc pracować jako behawiorysta?

WZROŚNIE SPADNIE

Graj na giełdzie, jeśli umiesz

Jesteśmy pismem o franczyzie, jednak co pewien czas analizujemy alternatywne możliwości inwestycji. W numerze z kwietnia 2022 roku rozpatrywaliśmy złoto, teraz postawiliśmy sobie pytanie: czy warto kupić akcje i czy ich kursy wzrosną po wakacjach?

E-FIRMA

Inwestujemy w aplikację dla rajdowców

To miało być proste rozwiązanie do umawiania się na wspólną jazdę quadami. Dziś aplikacja Born2Ride ma znacznie więcej do zaoferowania, a twórcy zapewniają, że na tym nie koniec.

BIZNES NA SZPILKACH

Zabawa kontrastami

Ewelina Pabisiak nie mogła znaleźć dla swoich dzieci ciekawej oferty wysokiej jakości rozwijających zabawek sensorycznych, więc postanowiła sama je stworzyć. A następnie założyła manufakturę produkującą zabawki i akcesoria dla dzieci. Czy to jej się opłaciło?

MĘSKI BIZNES

Zarabiamy jako kierowca Bolta i Ubera

Mimo rosnących cen paliw nie brakuje kierowców, którym jazda za kółkiem ciągle się opłaca. Przewóz osób daje możliwość uzyskiwania dobrych zarobków oraz pracowania w godzinach, które pasują osobie prowadzącej pojazd.

STEKI MENEDŻERA

Franczyzobiorca musi nas przekonać

– Podstawowa zmiana, którą wprowadziłem w MBE, to nowa wycena licencji franczyzowej. Jej niska w porównaniu z innymi franczyzami wartość powodowała, że wiele osób zbyt pochopnie podejmowało decyzję o prowadzeniu punktu MBE – mówi Daniel Sułek, country menedżer Mail Boxes Etc.

SUPERTEMAT

Biznes w modzie

Co mają do zaoferowania franczyzodawcy z branży modowej? 
I czy  opłaca się prowadzić biznes w tym segmencie rynku?

WŁASNY BIZNES

Zarobione pieniądze trzeba inwestować

Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, jedni z czołowych polskich influencerów, pomysłodawcy aplikacji z dietami i treningami oraz właściciele marki z okularami El Wariato otworzyli dom gościnny Fit Lovers Guest House w Bieszczadach. I na tym wcale nie poprzestają?

OD ZERA DO MILIONERA

Od ciastek do hotelu

Tadeusz Gołębiewski zaczynał od produkcji wafli, do której masę wyrabiał w pralce frani. Zostanie zapamiętany przede wszystkim jako hotelowy potentat, który wszystko, do czego doszedł, zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. 

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

315 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Jak skutecznie podnosić ceny

Wysoka inflacja zmusza przedsiębiorców do aktualizacji cenników. Czy i jak podnosić ceny, żeby nie stracić klientów?

ABC FRANCZYZY

Polecenie w cenie

Rekomendacja zadowolonego franczyzobiorcy to najlepsza zachęta dla kolejnych kandydatów do kupna licencji. Niektórzy franczyzodawcy potrafią się za to odwdzięczyć.

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl w zakładce Zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748