Zachód Nieruchomości

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Otwórz własne biuro nieruchomości

Firma Zachód Nieruchomości istnieje od 2008 roku. Obecnie jesteśmy największą firmą zajmującą się nieruchomościami w woj. lubuskim jak również najszybciej rozwijającym sie systemem franczyzowym w zakresie obrotu nieruchomościami. Szczególny nacisk kładziemy na relacje z klientami ponieważ nasz praca to nasza pasja.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku rozwijamy naszą działalność poprzez system franczyzowy, który proponujemy w oparciu o przejrzyste zasady współpracy. Dysponujemy blisko trzema tysiącami aktualnych ofert nieruchomości, współpracowaliśmy z kilkoma tysiącami klientów, posiadamy referencje od wielu firm korporacyjnych, ponad to budujemy własne osiedla willowe.

www.zachodnieruchomosci.pl
www.osiedlezlotepiaski.pl

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Rozpoczynając współpracę z nami:

 1. Nie musisz skupiać się na budowaniu marki i szukaniu konkurencyjności ponieważ Zachód Nieruchomości ma ugruntowaną pozycję na rynku .
 2. Nie musisz zatrudniać prawnika oraz informatyka.
 3. Nie musisz zatrudniać managera do działań promocyjnych.
 4. Nie musisz inwestować w gadżety i materiały reklamowe.
 5. Nie musisz ręcznie wprowadzać ogłoszeń i negocjować cen z portalami ponieważ Zachód Nieruchomości ma preferencyjne stawki.
 6. Nie musisz poszukiwać specjalisty z zakresu home-staging'u.
 7. Nie musisz poszukiwać profesjonalnego fotografa.
 8. Ponad to pozostajesz pod stałą opieką koordynatora przez cały okres współpracy co powoduje wsparcie merytoryczne w codziennej pracy.

Co otrzymuje franczyzobiorca po podpisaniu umowy?

 1. Materiały reklamowe:
  • Teczki firmowe,
  • Ulotki reklamowe promujące nowy odział zachód nieruchomości,
  • Długopisy,
  • Rollup firmowy,
  • Kubeczki firmowe,
  • Długopisy firmowe,
  • I inne materiały, gadżety w zależności od potrzeb.
 2. Wsparcie w reklamie na stronie internetowej.
 3. Indywidualna strona internetowa/zakładka z nowym oddziałem na stronie internetowej www.zachodnieruchomosci.pl.
 4. Nasza strona wyróżnia się bardzo wysoką oglądalnością ok.700 odwiedzin dziennie. Ponad 21 tys. odwiedzających w miesiącu.
 5. Bezpłatny dostęp do systemów zarządzania i eksportu ofert nieruchomości.
 6. POP - dostęp do bazy prywatnych ofert z ponad 120 źródeł internetowych i prasowych z całego kraju www.pop.krn.pl.
 7. Locum net - oprogramowanie do eksportu ogłoszeń na portale internetowe (ok.40 portali ogłoszeniowych ) www.online.locumnet.pl.
 8. CRM - nowoczesny, autorski system zarządzania ofertami również z listą poszukujących nieruchomości.
 9. Wsparcie prawnika w całym okresie trwania współpracy.
 10. Wsparcie informatyka w całym okresie trwania współpracy.
 11. Wsparcie merytoryczne oraz doradztwo w całym okresie trwania umowy.
 12. Prawo do korzystania z wizerunku oraz koncepcji marki, wyłączność prowadzenia oddziału w określonym regionie, mieście.
 13. Wzory umów, dokumentów firmowych oraz projektów graficznych.
 14. Szkolenia dla franczyzobiorcy z zakresu skutecznego prowadzenia nowego oddziału, obsługi klienta oraz obsług systemów zarządzania.
 15. Kompleksowa obsługa klienta ubiegającego się o kredyt, współpraca z naszym partnerem - firmą doradztwa finansowego www.dknotus.pl.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • opłata wstępna: 3 tys. zł.
 • opłata bieżąca: od 500 zł.
 • opłata marketingowa: brak.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • pasja i chęć rozwoju własnego biznesu,
 • zaangażowanie w pracę,
 • doświadczenie w nieruchomościach nie jest wymagane,
 • gotowość do nauki i otwartość.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Zachód Nieruchomości Sp. o o.o.

ul. Kupiecka 29/1, 65-058 Zielona Góra

794 370 064

franczyza@zachodnieruchomosci.pl

zachodnieruchomosci.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jakub Rawski

dyrektor ds. franczyzy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Zachód Nieruchomości.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Zachód Nieruchomości Sp. o o.o. (ul. Kupiecka 29/1, 65-058 Zielona Góra). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Zachód Nieruchomości oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie zachodnieruchomosci.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.