AleMatma - Twoja Szkoła Matematyki

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

AleMatma to nowoczesna i przyjazna placówka edukacyjna, która powstała w 2016 roku. Wdrożyliśmy i wykorzystujemy własny system nauczania, który wyeliminował podstawowe błędy w relacji nauczyciel-uczeń. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym matematyka jest przyjemnością a nie wymuszonym obowiązkiem.

W 2021 roku jako AleMatma zajęliśmy I miejsce w plebiscycie Orły Edukacji Piaseczno.

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

 • Zbudowaliśmy firmę od zera – stworzyliśmy firmę od podstaw, pokonaliśmy po drodze szereg problemów, zmienialiśmy swoje działania, uczyliśmy się sami nowych rozwiązań, aż doszliśmy do optymalizacji wielu procesów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania firmy. Proces ten trwał kilka lat, przez co, wiemy jak działać od samego początku swojej biznesowej przygody. Wciąż udoskonalamy nasze pomysły, dlatego nasze know-

  how prowadzenia działalności jest bezcenne dla osoby, która chce zacząć swoją drogę biznesową

 • Niska opłata wstępna – nasz model biznesowy połączony z niską opłatą wstępną niezbędną do otworzenia nowoczesnej placówki zwraca się już po kilku miesiącach i bardzo szybko pozwala zarabiać

 • Automatyzacja usług – w celu usprawnienia działania firmy, dla wygody klientów oraz dla automatyzacji usług płatniczych i zapisowych wykorzystujemy system z dostępem do platformy online, w którym każdy zapisany do nas uczeń posiada swoje indywidualne konto, w którym ma wgląd na swoją historię nauki, obecny plan zajęć oraz możliwość dokonania płatności. Obecnie budujemy własną aplikację na Androida i iOS!

 • Szkolenie i rozwój korepetytorów – posiadamy opracowany system doboru korepetytorów, ich szkolenia, motywowania w celu podwyższania ich umiejętności przy jednoczesnym zadowoleniu z pracy w AleMatmie. O skuteczności naszych metod

  świadczy coroczny wzrost liczby nowych korepetytorów

 • Placówki hybrydowe – dostosowując się do obecnych czasów tworzymy placówki, które skutecznie dostosowują naukę twarzą w twarz, online a nawet grupowe „zajęcia mieszane”

  • Wrażliwość na klienta i jakość usług – dokładamy wszelkich starań, aby każdy uczeń i jego rodzic wyszedł z naszej lekcji z uśmiechem na twarzy. Wprowadziliśmy w tym celu
   akcje „satysfakcja lub zwrot pieniędzy”, dzięki czemu klient ma pewność, że otrzyma u nas jakość jakiej oczekuje, a my gwarantujemy mu ją zapewnić bez stresu o stratę pieniędzy. Budujemy w ten sposób zaufanie w relacji z klientem niezbędne w obecnych czasach do skutecznego rozwoju firmy

JEDNOSTKI WŁASNE

2 jednostki własne:

1) ul. Kościuszki 33 05-500 Piaseczno

2) ul. Gimnazjalna 7 05-500 Nowa Iwiczna

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

CO OD NAS OTRZYMUJESZ?

 • Branding i możliwość działania pod szyldem AleMatma

 • KNOW-HOW

 • Wyłączność terytorialną

 • Platformę online do zarządzania placówką z dostępem na iOS i Android

 • Materiały marketingowe i ich projekty

 • Szkolenie biznesowe

 • Szkolenie korepetytorów

 • Wzory dokumentów

 • Oznaczenie placówki na stronie www.alematma.pl

 • Podręcznik operacyjny

 • Kompleksowe wyposażenie sali z meblami i sprzętem technologicznym do prowadzenia zajęć online (laptop, tv, tablet)


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

12 tys. zł netto (dla miasta/obszaru/miejscowości) do 70tys mieszkańców Jest to kwota dla PIERWSZYCH 10 franczyzobiorców, którzy podpiszą z nami umowę. Nigdy nie będzie już niższa, potem kwota wzrośnie. (dla terytorium powyżej 70 tys. mieszkańców negocjacje)

Opłaty licencyjne (2 rodzaje do wyboru):

 1. 1)  Abonament stały:

  1 miesiąc – 0 zł
  2-6 miesiąc – 500 zł
  7-12 miesiąc – 1100 zł Powyżej 12 miesiąca – 1500 zł

 2. 2)  Abonament prowizyjny
  *1 miesiąc – 0 zł
  *2-6 miesiąc 10% od przychodów (jeśli nie zostanie uzyskana to minimalna opłata 300zł)
  *7-12 miesiąc 10% od przychodów (jeśli nie zostanie uzyskana to minimalna opłata 700zł)
  *Powyżej 12 miesiąca 10% od przychodów (jeśli nie zostanie uzyskana to minimalna opłata 1100zł)


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

CZEGO OCZEKUJEMY?

 • Chęci rozwoju biznesu, ciężkiej pracy i lojalności

 • Dobrej znajomości matematyki, „czucia jej” i chęci do edukowania innych. Nie musisz być perfekcyjnym matematykiem, ale musisz „czuć ten flow”

 • Lokalu o powierzchni ok 10-20 m2 lub większy (może być własny bądź wynajmowany)

 • Znajomości lokalnego rynku edukacyjnego, ilości lokalnych szkół i ich rozmieszczenia oraz miejsca, gdzie miałaby powstać AleMatma

 • Nie musisz mieć doświadczenia w prowadzeniu biznesu – my je mamy (nasze KNOW-HOW)

 • Nie musisz być zawodowym nauczycielem 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

ALEMATMA SPÓŁKA CYWILNA KAROL WĘGIEŁEK ŁUKASZ ŁABĘDZKI

05-500 PIASECZNO UL. KOŚCIUSZKI 33/209

691562018 ŁUKASZ, 503 062 544 KAROL, 574 164 166 SŁUŻBOWY

biuro@alematma.pl

alematma.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

691 562 018 - Łukasz

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do AleMatma - Twoja Szkoła Matematyki.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma ALEMATMA SPÓŁKA CYWILNA KAROL WĘGIEŁEK ŁUKASZ ŁABĘDZKI (05-500 PIASECZNO UL. KOŚCIUSZKI 33/209). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego AleMatma - Twoja Szkoła Matematyki oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie alematma.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.