Brian Tracy International

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sieć doradczo-szkoleniowa pod najbardziej znaną na świecie marką w branży: Brian Tracy International. BTI od 1980 roku wspiera menedżerów, liderów, osoby indywidualne i organizacje w osiąganiu śmiałych celów biznesowych. Dołączysz do ekspertów w dziedzinach sprzedaży, negocjacji, przywództwa, wystąpień publicznych, trenerskich i coach mentor.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

36 (świat 34, Polska 2)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Wykorzystanie brand’u znanego na całym świecie.
 • Możliwość prowadzenia prestiżowego klubu BTI.
 • Przekazanie zweryfikowanej w praktyce wiedzy biznesowej, popartej wieloletnim doświadczeniem i sukcesami, która pozwoli na szybki rozwój biznesu.
 • Wsparcie profesjonalnej kadry.
 • Możliwość finansowania akredytowanych szkoleń.
 • Dodatkowe wynagrodzenie od sprzedaży.
 • Współpraca z ekspertami BTI.
 • Darmowe dodatkowe szkolenia podczas spotkań klubu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Całkowity koszt wejścia wraz z ukończeniem kursów BTI:

od 20 tys. zł


Przygotowaliśmy też inną opcję:

ŚCIEŻKA ROZWOJU W RAMACH FRANCZYZY – BEZ INWESTYCJI

Jak może wyglądać początek Twojej kariery zawodowej z Brian Tracy International? Rozumiemy, jak ważna jest możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury franczyzowej.Właśnie dlatego proponujemy elastyczną ścieżkę, która umożliwia stopniowe zdobywanie nowych uprawnień i poszerzanie oferty biznesowej bez dodatkowych kosztów.

 

 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Po uzyskaniu odpowiednich kompetencji podczas szkoleń franczyzobiorca będzie zobowiązany do:

 • Aktywnego pozyskiwanie klientów.
 • Kontaktu z klientami otrzymanymi z centrali.
 • Organizacji bądź współorganizacji wydarzeń w regionie franczyzobiorcy.
 • Prowadzenia szkoleń w ramach BTI. 
 • Prowadzenia zajęć indywidualnych.

Zakres współpracy ustalamy indywidualnie. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Brian Tracy International Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 9/u5, 01-517 Warszawa

510 510 018

rafal.wojewodzki@briantracy.pl

briantracy.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Wojewódzki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Brian Tracy International.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Brian Tracy International Sp. z o.o. (ul. Mickiewicza 9/u5, 01-517 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Brian Tracy International oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie briantracy.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.