Organique

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Firma Organique to polska marka, która od ponad 15 lat produkuje zdrowe i przyjazne środowisku kosmetyki. Naszą inspiracją jest natura, dlatego skupiamy się na tym, aby składy naszych kosmetyków były bezpieczne, delikatne, a jednocześnie skuteczne. W produktach Organique znajdziesz bogactwo ekstraktów i składników naturalnego pochodzenia. Przygotowujemy je z wielką starannością i dbałością o każdy element. Większość z nich nadal tworzymy ręcznie. Wiedząc, jak bardzo kosmetyki oddziałują na nasze zmysły: wzrok, zapach i dotyk, dbamy o to, by były one barwne, wyjątkowo pachnące oraz miały aksamitne konsystencje. Doceniając jakość życia pokazujemy, jak proste czynności zamienić w wyjątkowe terapie i rytuały. Dzięki temu każdego dnia pomagamy pielęgnować naturalne piękno życia. 

Sieć sklepów Organique tworzymy od 2006 roku. Od tego czasu rozwijamy sieć w Polsce oraz zagranicą. Działalność salonów oparta jest na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby zostać Partnerami Organique prosimy o kontakt.

www.organique.pl

JEDNOSTKI WŁASNE

10

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

41

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • pomoc w wyborze lokalu;
 • przygotowanie projektu aranżacji sklepu;
 • zamówienie mebli, dekoracji;
 • przygotowanie pierwszego zatowarowania;
 • szkolenie produktowe i sprzedażowe dla franczyzobiorcy i pracowników;
 • przygotowanie lokalu przed otwarciem;
 • wsparcie PR przed i po otwarciu;
 • dostęp do materiałów marketingowych;
 • wsparcie w bieżącej działalności sklepu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • adaptacja lokalu – 1,5 tys. / m2 (kwota nie uwzględnia kosztów najmu i urządzenia lokalu);
 • koszt zatowarowania (uzależniony od powierzchni lokalu).

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • lokalizacja w miastach pow. 50 tys. mieszkańców (centrum miasta, główne ulice handlowe, starówki miast, galerie handlowe);
 • lokal o powierzchni 15-40 m2 w przypadku salonu umiejscowionego w wydzielonym lokalu handlowym lub powierzchnia 7-12 m2 w przypadku salonu umiejscowionego na wyspie zlokalizowanej na pasażu galerii handlowej;
 • angażowanie się w akcje zwiększające świadomość marki oraz włączanie się w akcje promocyjne na rynku lokalnym;
 • współpraca na zasadzie umowy franczyzowej.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Organique Sp. z o.o. Sp. k.

Pl. Strzelecki 20 lok. 2, 50-224 Wrocław

797 601 127, (71) 791 60 04

franchising@organique.pl

organique.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jacek Jankiewicz

tel. 797 601 127

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Organique.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.