Edu Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Szkolenia prowadzimy od 2004 roku. Specjalizujemy się w technikach szybkiego czytania, technikach pamięciowych i metodach ułatwiających uczenie się. Posiadamy 3 brandy i 4 rodzaje szkoleń. Wszystkie są autorskie. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć poparte obrotem kilku tysięcy osób.

Najważniejsze przy wyborze franczyzy jest wiarygodność franczyzodawcy. Jeśli masz się oprzeć na doświadczeniu franczyzodawcy, bo chcesz powielić udany wzorzec, to im więcej posiada jednostek własnych, tym jest bardziej godny zaufania - dlaczego? Ponieważ na pewno ma WŁASNE, DUŻE DOŚWIADCZENIE oraz znajomość różnych rynków. Jeśli faktycznie jego model biznesowy jest dochodowy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby sam na nim zarabiał. PRAWDA?

Franczyzodawca, który ma dużo jednostek własnych, nie szuka głównego źródła zarabiania we franczyzie, wiec zazwyczaj daje lepsze warunki współpracy. Zatem zapraszamy Państwa do współpracy!

JEDNOSTKI WŁASNE

14

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

22

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Przekazujemy wiedzę i umiejętności zarówno z modelu biznesowego jak i know–how. Skorzystanie z ponad 6 lat doświadczeń, podczas których nauczyliśmy kilka tysięcy osób i prowadziliśmy szkolenia na wszystkich typach rynku daje pewność jaki model będzie opłacalny w warunkach prawdziwego otoczenia rynkowego, który będzie miał pewność powodzenia.

Oferujemy:

 • prawo do używania trzech brandów,
 • możliwość uzyskania wyłączności na danym terenie,
 • analizę i doradztwo w zakresie wyboru modelu działania,
 • szkolenie trenerskie jak prowadzić kursy dla dorosłych i młodzieży połączone ze szkoleniem z szybkiego czytania i technik pamięciowych,
 • szkolenie trenerskie jak prowadzić kursy dla dzieci: „Lepiej się uczę, szybko czytam”,
 • zaawansowany, autorski kurs trenerski pod kątem szkoleń biznesu,
 • wsparcie metodyczne i marketingowe - cykliczne szkolenia trenerów i dostęp do zaktualizowanej wersji metody,
 • know-how jak zorganizować biznes i jak z powodzeniem przeprowadzić sprzedaż poszczególnych szkoleń,
 • dobre warunki zakupu materiałów marketingowych.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Jednorazowy koszt licencji 0 zł,
 • kwota inwestycji: od 1500 zł do 3735 zł - w zależności od typu licencji, z tego część to mogą być opłaty zwracane franczyzobiorcom. Szczegóły podczas spotkania,
 • Stała miesięczna opłata franczyzowa wrzesień - czerwiec od 0 zł do 490 zł (z tego część może być zwracana), w zależności od typu licencji. W wakacje 0-90 zł/m-c,
 • Średni zysk z grupy 2-12 tysięcy zł (w zależności od typu kursu i ilości osób),
 • W miesiącu mnożna otworzyć kilka grup (w zależności od okresu), ale jeśli masz zorganizowaną lub zorganizujesz firmę z kilkoma osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż kursów, to można liczyć wielokrotności zysków z większej liczby grup,
 • zwrot inwestycji po 2-3 miesiącach.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe, zamiłowanie do rozwoju osobistego i szkoleń. Mamy formułę otwartą – do współpracy mogą przystąpić zarówno osoby prywatne jak i prowadzące już działalność gospodarczą.

Niezbędne są wolne środki na przeprowadzenie pierwszej akcji marketingowej i nastawienie, że zyski to dopiero koniec drugiego-trzeciego miesiąca.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Edu Albert Pietras

ul. Świętojańska 122 lok. 6, 81-388 Gdynia

(58) 625 70 58

centrala@akademiaedukacji.pl

akademiaEDUkacji.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Albert Pietras

tel. 501 387 581

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Edu Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.