Edu Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Szkolenia prowadzimy od 2004 roku. Specjalizujemy się w technikach szybkiego czytania, technikach pamięciowych i metodach ułatwiających uczenie się. Posiadamy 3 brandy i 4 rodzaje szkoleń. Wszystkie są autorskie. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć poparte obrotem kilkunastu tysięcy osób.

Najważniejsze przy wyborze franczyzy jest wiarygodność franczyzodawcy. Jeśli masz się oprzeć na doświadczeniu franczyzodawcy, bo chcesz powielić udany wzorzec, to im więcej posiada jednostek własnych, tym jest bardziej godny zaufania - dlaczego? Ponieważ na pewno ma WŁASNE, DUŻE DOŚWIADCZENIE oraz znajomość różnych rynków. Jeśli faktycznie jego model biznesowy jest dochodowy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby sam na nim zarabiał. PRAWDA?

Franczyzodawca, który ma dużo jednostek własnych, nie szuka głównego źródła zarabiania we franczyzie, wiec zazwyczaj daje lepsze warunki współpracy. Zatem zapraszamy Państwa do współpracy!

JEDNOSTKI WŁASNE

5

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

22

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Przekazujemy wiedzę i umiejętności zarówno z modelu biznesowego jak i know–how. Skorzystanie z ponad 6 lat doświadczeń, podczas których nauczyliśmy kilka tysięcy osób i prowadziliśmy szkolenia na wszystkich typach rynku daje pewność jaki model będzie opłacalny w warunkach prawdziwego otoczenia rynkowego, który będzie miał pewność powodzenia.

Oferujemy:

 • skorzystanie z ponad 18 lat naszych doświadczeń
 • prawo do używania trzech brandów,
 • możliwość uzyskania wyłączności na danym terenie,
 • analizę i doradztwo w zakresie wyboru modelu działania,
 • szkolenie trenerskie jak prowadzić kursy dla dorosłych i młodzieży połączone ze szkoleniem z szybkiego czytania i technik pamięciowych,
 • szkolenie trenerskie jak prowadzić kursy dla dzieci: „Lepiej się uczę, szybko czytam”,
 • zaawansowany, autorski kurs trenerski pod kątem szkoleń biznesu,
 • wsparcie metodyczne i marketingowe - cykliczne szkolenia trenerów i dostęp do zaktualizowanej wersji metody,
 • know-how jak zorganizować biznes i jak z powodzeniem przeprowadzić sprzedaż poszczególnych szkoleń,
 • dobre warunki zakupu materiałów licencyjnych (już od 10%)
 • podstrona www na promowanej stronie, firmowy adres e-mail,
 • w promocji bezpłatna obsługa infolinii.
   

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Jednorazowy koszt licencji - w promocji do 5 kwietnia 2023 r. - 0 zł,
 • kwota inwestycji: od 3384-4648 zł BRUTTO w zależności od wielkości miejscowości, na którym chce działać franczyzobiorca oraz ilości trenerów,
 • Stała miesięczna opłata franczyzowa - w promocji - 0 zł,
 • Średni zysk z grupy 6-20 tysięcy zł (w zależności od typu kursu, ilości osób i kilku innych czynników),
 • W miesiącu można otworzyć kilka grup (w zależności od okresu), więc można liczyć wielokrotności zysków z większej liczby grup,
 • zwrot inwestycji po 2-3 miesiącach od rozpoczęcia sprzedaży kursów.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe, zamiłowanie do rozwoju osobistego i szkoleń. Mamy formułę otwartą – do współpracy mogą przystąpić zarówno osoby prywatne jak i prowadzące już działalność gospodarczą.

Niezbędne są wolne środki na przeprowadzenie pierwszej akcji marketingowej i nastawienie, że zyski to dopiero koniec drugiego-trzeciego miesiąca.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Edu Albert Pietras

ul. Świętojańska 122 lok. 6, 81-388 Gdynia

(58) 625 70 58

centrala@akademiaedukacji.pl

akademiaEDUkacji.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Albert Pietras

tel. 668 387 513

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Edu Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Edu Albert Pietras (ul. Świętojańska 122 lok. 6, 81-388 Gdynia). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Edu Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie akademiaEDUkacji.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.