Franczyza w Łodzi

Katarzyna Kozłowska przygotowuje się do otwarcia pierwszej franczyzowej szkoły Mała Lingua, która będzie mieścić się w Łodzi.
- Pochodzę z Łodzi i doskonale znam specyfikę tego miasta. Jestem anglistką i od dawna planowałam otwarcie szkoły językowej. Obserwacje sposobu pracy w szkołach podstawowych, a także małe rozpowszechnienie szkół językowych typowo dla dzieci na terenie Łodzi, sprawiło że zdecydowałam się na kupno licencji na Małą Linguę - mówi Katarzyna Kozłowska, franczyzobiorczyni.
- Moja szkoła będzie się mieścić w dzielnicy Łódź-Górna w lokalu o powierzchni 200 m2. Oprócz tego przy szkole będzie funkcjonował klub malucha oraz poradnia psychologiczno-pedagogiczna. Wybrałam lokal w dzielnicy Łódź-Górna z uwagi na dużą liczbę mieszkańców w tym rejonie oraz sąsiedztwo dwóch szkół podstawowych. Poza tym w pobliżu nie ma szkoły specjalizującej się w nauce języków obcych dzieci w wieku 3-12 lat. Aktualnie przygotowuję lokal do otwarcia oraz nawiązuję kontakt z przedszkolami, którym chcę zaproponować swoje usługi - dodaje.
Potencjalny franczyzobiorca Małej Lingua powinien posiadać na inwestycję minimum 50 tys. zł, opłata wstępna wynosi 10 tys. zł, a bieżąca to 7 proc. od obrotu. Aktualnie franczyzodawca poszukuje przedsiębiorców, którzy chcieliby otworzyć szkołę Mała Lingua w mieście zamieszkanym przez minimum 50 tys. mieszkańców. Atutem potencjalnego franczyzobiorcy jest wykształcenie lingwistyczne, szczególnie jeśli posiada również przygotowanie pedagogiczne.
(smoli)
ZOBACZ W KATALOGU



























PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

Kulinarne Poddasze organizuje warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych. Teraz chce podzielić się z franczyzobiorcami swoim pomysłem na biznes.
Iza Poradowska i Michał Tarnowski są małżeństwem, wspólnie prowadzącym franczyzowe placówki Giganci Programowania. W konkursie na TOP Franczyzobiorcę wygrali w kategorii „doradca marki”.
Akademia Superminds chce rozwijać się najchętniej w miejscowościach liczących powyżej 30 tys. mieszkańców. Kto może prowadzić taki biznes?
Daniel Skuza zaczynał od dwóch placówek pod marką Giganci Programowania. Dzisiaj prowadzi ich aż siedem.
Świat otworzył się na współpracę międzynarodową, dlatego potrzeba znajomości języków obcych jest coraz większa. Korzystają na tym właściciele szkół językowych.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Gdy ma się więcej pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.
W który biznes najlepiej zainwestować w 2024 roku, co zrobić, żeby wygrać placówkę partnerską banku, czy bardziej opłaca się otworzyć Subwaya, pączkownię czy sklep z fajerwerkami?
– Kończymy rok z 18 lokalami. W 2024 roku planujemy powiększyć sieć o 15 nowych kawiarni – mówi Błażej Małoszuk z Cofix Polska.
Żeby myśleć o otwarciu własnego McDonalda nie wystarczą tysiące ani setki tysięcy złotych . Potrzeba więcej. Ile? I co franczyzobiorca Złotych Łuków dostanie w zamian?
Parki Wola to sportowe parki rozrywki dla całych rodzin. Czy to drogi biznes i ile pozwala zarobić?
POPULARNE NA FORUM
Praca licencjacja - franczyza McDonald's
Piszę pracę licencjacką na temat franczyzy jako formy prowadzenia działalności gospodarczej na przykładzie McDonald 's. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety...
Akademia Bystrzaka
Podłączam się do pytania.
Akademia Bystrzaka
Witam serdecznie Zastanawiam się nad Akademia Bystrzaka. Macie jakieś doświadczenia?
Wirtualna Asystentka?
Moja siostra i jest bardzo zadowolona. Z tego co wiem to swój poczatek miała po kursie Poli Sobczyk z Barand Assist. I potem zaangażowała się w to całkowicie i dziś...
Wirtualna Asystentka?
Czy ktoś może pracuje jako WA i może podzielić się opinią? Zastanawiam się nad taką pracą. Znalazłam kilka kursów od Poli Sobczyk właśnie dla Asystentek i wygląda...
Czy warto zainwestować w szkołę językową?
Moim zdaniem warto. Jestem pewien, że znajomość języka angielskiego na pewno ci się przyda w przyszłości. Znając jakiś język obcy możesz też starać się o lepszą...
Z korepetytora na dyrektora
Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...
Z korepetytora na dyrektora
Hm, ciekawe - i pracować z dziećmi mogą osoby bez przygotowania pedagogicznego? Trochę to dziwne...