Banking Retail System

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Banking Retail System to firma integrująca Pośredników Finansowych. Naszą misją jest ułatwianie prowadzenia biznesu firmom pośrednictwa finansowego. W swojej ofercie posiadamy produkty kredytowe dla Klientów indywidualnych i firmowych. Działamy od 2014 roku na terenie całej Polski. W naszej codziennej pracy chcemy zapewnić Ci najlepsze wsparcie w zakresie wyboru właściwej oferty dla Twoich Klientów, poprzez wsparcia doświadczonego analityka kredytowego, dokładną analizę Klienta w oparciu o raporty BIK/ KRD i wskazanie najlepszego rozwiązania dla Twoich Klientów.

Systematycznie poszerzamy ofertę dostępnych produktów finansowych. Dzięki zadowoleniu ze współpracy z każdym rokiem powiększa się grono naszych Partnerów. Obecnie jest ich ponad 1750.

Dlaczego warto współpracować z BRS?

 • Szeroka oferta kredytów gotówkowych, firmowych i pozabankowych,
 • Prowizja płatna od ręki,
 • Wsparcie doświadczonego analityka i Dyrektora Regionu w procesie kredytowym,
 • Intuicyjna aplikacja eBRS – bezpłatny BIK klienta w 1minutę!

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1750

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Nasze wsparcie obejmuje:

 • opiekę Dyrektora Regionu Sprzedaży,
 • innowacyjny system eBRS,
 • bezpłatną weryfikację baz: BIK, KRD, BIG InfoMonitor bez utraty punktów scoringowych klienta,
 • rekomendację i wsparcie doświadczonego i dedykowanego analityka,
 • dostęp do ofert specjalnych, niedostępnych bezpośrednio w bankach,
 • bieżącą i kompleksową informację o ofertach bankowych,
 • wewnętrzne opracowania wpierające pracę Partnerów z klientami,
 • udział w „Śniadaniach Mistrzów” (szkolenia produktowe i merytoryczne).

Naszym Partnerom zapewniamy oszczędność czasu i pieniędzy, które mogą przeznaczyć na to, co w ich pracy jest najważniejsze, czyli pozyskanie nowych klientów. Resztą zajmiemy się my!


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Brak konieczności inwestycji!


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Działalność gospodarcza w zakresie pośrednictwa finansowego,
 • Aktualny wpis do Komisji Nadzoru Finansowego.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Banking Retail System Sp. z o.o

Woronicza 31, 02-640 Warszawa

577 080 149

renata.grzejszczyk@brsonline.pl

brsonline.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Renata Grzejszczyk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Banking Retail System.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Banking Retail System Sp. z o.o (Woronicza 31, 02-640 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Banking Retail System oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie brsonline.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.