multiserwis-24.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Samoobsługowy sklep m.in. z ubezpieczeniami osobowymi.  Innowacyjny w Polsce model biznesowy umożliwiający oferowanie/promocję produktów ubezpieczeń na życie, zdrowotnych, NNW i innych w oparciu o własny unikalny i sprawdzony system IT. To doskonała działalność zarówno jako wiodąca jak i uzupełniająca dla agencji ubezpieczeniowych (majątkowych), biur podróży, pośredników kredytowych, innych punktów mających „styczność” z Klientem. Szczególnie polecany dla osób przeprowadzających kampanie reklamy internetowej i mailingi, gdyż zapis do wybranego produktu jest od początku do końca online i przebiega w pełni automatycznie - nie wymaga obecności, a nawet wiedzy Partnera!

JEDNOSTKI WŁASNE

Ul. Siedmiogrodzka 1/300 Warszawa

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

ok 100

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy pełne wsparcie i wdrożenie. Każdy Partner otrzymuje dedykowanego opiekuna, który:

- przeprowadza szkolenie z modelu biznesowego,

- nadaje dedykowany dostęp do naszej aplikacji,

- jest help desk dla Partnera.

Ponadto oferujemy konkurencyjne produkty, naszą infolinię, pełną obsługę Twojego Klienta, monitoring płatności, system rozliczeń. 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Nie wymagana


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Działalność gospodarcza. Dostęp do komputera z internetem. Określony poziom aktywności (szczególnie w początkowym okresie współpracy).


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Multi Serwis sp. z o.o.

Ul. Siedmiogrodzka 1/300, 01-204 Warszawa

601 93 97 63

m.kozlowski@multiserwis-24.pl

multiserwis-24.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mirosław Kozłowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do multiserwis-24.pl.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.