TUM – Twoje Ubezpieczenia Mobilne

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Na rynku finansowym działamy od blisko 10 lat i ciągle analizujemy zachodzące na nim zmiany. Podążamy za nim i staramy się na bieżąco uaktualniać naszą ofertę. 

W ostatnim czasie sytuacja finansowa w społeczeństwie znacznie się poprawiła. Wzrosła również świadomość ekonomiczna Polaków. Na podstawie naszych obserwacji widzimy zachodzące zmiany wśród społeczeństwa. Ludzie zaczynają coraz odpowiedzialniej zarządzać swoimi finansami i planować swoją przyszłość. Liczą się dla nich gwarancja i bezpieczeństwo. 

Widząc to, stworzyliśmy model partnerski, który przy niewielkich nakładach finansowych, pozwoli rozpocząć działalność w branży ubezpieczeniowej. Branży, która według nas w dalszym ciągu będzie się dynamicznie rozwijać. Sprzyjać temu będzie bogacenie się społeczeństwa, zagwarantowanie sobie i rodzinie bezpieczeństwa oraz ustawowe zobowiązania do posiadania pewnych rodzajów ubezpieczeń. 

Dołącz do TUM-Twoje Ubezpieczenia Mobilne i miej realny wpływ na jej rozwój. Dołącz do TUM-Twoje Ubezpieczenia Mobilne i rozwijaj swoją firmę bez „korporacyjnych nakazów i zakazów, opatrzonych karami”. Dołącz do TUM-Twoje Ubezpieczenia Mobilne i rozpocznij swoją działalność praktycznie od zaraz bez inwestowania znacznych środków. Szukamy osób, chcących rozpocząć swoją działalność w branży ubezpieczeniowej. Nie widzimy też przeciwwskazań, by działalność ta była uzupełnieniem prowadzonej już innej działalności przez partnera. Ważne jest, by branże uzupełniały się wzajemnie. Dlatego do współpracy zapraszamy: biura księgowe, biura podróży, biura kredytowe etc. Nie oczekujemy doświadczenia w branży, ale doświadczenie w prowadzeniu działalności jest mile widziane. 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy w branży, 
 • Atrakcyjna forma rozliczeń, 
 • Brak wymagań lokalowych, 
 • Brak wymagań lokalizacyjnych, 
 • Wsparcie marketingowe, 
 • Prosty i przejrzysty system współpracy (brak haczyków i gwiazdek),
 • Brak korporacyjnych zasad i regulaminów,
 • Wsparcie sprzedaży przez back office, 
 • Cykliczne (nieobowiązkowe) szkolenia on-line podnoszące kompetencje,
 • Know-how, 
 • Dostęp do autorskiej porównywarki ubezpieczeniowej,    
 • Możliwość przebijania ofert konkurencji (w tym znanych internetowych porównywarek)    

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota potrzebna do podjęcia współpracy to ok. 2 tys. zł. Środki te w głównej mierze przeznaczone będą na materiały reklamowe: ulotki, wizytówki, teczki, długopisy. Projekty udostępniamy partnerom nieodpłatnie. Na nich spoczywa jednak obowiązek zamówienia sobie materiałów. Nie wyznaczamy również partnerom producenta, od którego mają nabywać materiały. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Zaświadczenie o niekaralności oraz wykształcenie minimum średnie (wymagania ustawowe), odpowiedzialność, uczciwość, chęć uczestnictwa w budowaniu marki.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Business Consulting Adam Hanusiak

ul. Moniuszki 20/104, 41-902 Bytom

791 126 833

a.hanusiak@tum.com.pl

tum.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Adam Hanusiak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do TUM – Twoje Ubezpieczenia Mobilne.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Business Consulting Adam Hanusiak (ul. Moniuszki 20/104, 41-902 Bytom). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego TUM – Twoje Ubezpieczenia Mobilne oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie tum.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.