ERGO Hestia

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

ERGO Hestia to pionier innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym. Od ponad 30 lat jesteśmy wiarygodnym i niezawodnym partnerem, oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Co roku zapewniamy ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Stwórz z nami własny biznes, wybierz jedną z dróg rozwoju i zostań:

  • doradcą ubezpieczeniowym ERGO Hestii, 
  • menedżerem zespołu sprzedaży, 
  • agentem ubezpieczeniowym,

JEDNOSTKI WŁASNE

13

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

300

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wspieramy naszych doradców, menedżerów, agentów i właścicieli punktów standard już od momentu rozmowy rekrutacyjnej. Odpowiadamy na pytania, jesteśmy wsparciem w procesie otwierania działalności gospodarczej, służymy radą i pomocą. 

Bierzemy odpowiedzialność za Twoje przygotowanie merytoryczne do prowadzenia biznesu w ubezpieczeniach. Gwarantujemy profesjonalne szkolenia oraz wsparcie na każdym etapie współpracy. Oferujemy wysokie prowizje i premie od sprzedaży, mamy sprawdzony model biznesowy i jasno określone cele. 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od 0 zł*. Inwestycją jest Twój czas, otwarta głowa i chęć podążania wyznaczoną przez nas drogą do sukcesu. 

*Do prowadzenia biznesu wystarczy własny komputer i telefon komórkowy


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Wymagania różnią się w zależności od wybranego kierunku współpracy. We wszystkich przypadkach wymagana jest niekaralność i minimum średnie wykształcenie. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie ERGO Hestia S.A.

Hestii 1, 81-731 Sopot

727 026 275

pawel.gawinecki@ergohestia.pl

ergohestia.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Paweł Gawinecki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do ERGO Hestia.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie ERGO Hestia S.A. (Hestii 1, 81-731 Sopot). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego ERGO Hestia oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie ergohestia.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.