Credit Agricole Bank Polska SA

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Credit Agricole Bank Polska jest częścią silnej Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów. 

Codziennie działamy na rzecz naszych klientów oraz społeczeństwa” – to nasz sens istnienia, nasze motto. Oznacza ono, że z uwagą słuchamy naszych klientów i budujemy z nimi długotrwałe relacje. Dlatego proponujemy rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb – od kont, kart debetowych i kredytowych oraz kont walutowych, poprzez szeroką gamę kredytów, oszczędności i funduszy inwestycyjnych po ubezpieczenie dla klientów.

Jeśli jesteś przedsiębiorczy, samodzielny i zależy Ci na podjęciu współpracy z bankiem, który ceni sobie dobre relacje ze swoimi Partnerami, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Chcesz zostać partnerem banku? Wypełnij formularz zgłoszeniowy

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • gwarantujemy udział w marży ze sprzedaży wszystkich produktów dostępnych w Twojej placówce
 • udostępniamy szeroką gamę produktów i usług dla osób fizycznych
 • zaprosimy Cię do uczestnictwa w szkoleniach, webinariach oraz konkursach sprzedażowych
 • proponujemy jeden z dwóch modeli współpracy, sam wybierzesz, który jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni
 • zapewniamy profesjonalne wsparcie merytoryczne i operacyjne m.in. Menadżera Regionalnego, Help Desk oraz Call Center
 • nie wymagamy opłaty wstępnej

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

My ponosimy koszty:

 • zakupu pakietu materiałów marketingowych na start oraz zapewniamy promocyjne materiały marketingowe podczas ogólnopolskich kampanii banku
 • zakupu monitora LCD, na którym będą się wyświetlać spoty reklamowe banku
 • zakupu i dzierżawy sprzętu IT oraz powiązanych licencji
 • partycypujemy w kosztach wdrożenia i szkoleń produktowych

Ty ponosisz koszty:

 • zatrudnienia pracowników, w tym koszty delegacji uczestnictwa w szkoleniach i spotkaniach
 • zakupu i montażu fryzu banku
 • aranżacji i wyposażenia lokalu
 • zakupu i montażu systemów bezpieczeństwa (alarm, monitoring)
 • organizowania lokalnych akcji marketingowych

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Credit Agricole Bank Polska SA

ul. Legnicka 48 bud. C - D, 54-202 Wrocław

Wsparcie_Partnerzy@credit-agricole.pl

credit-agricole.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Credit Agricole Bank Polska SA.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Credit Agricole Bank Polska SA (ul. Legnicka 48 bud. C - D, 54-202 Wrocław). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Credit Agricole Bank Polska SA oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie credit-agricole.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.