CUK Ubezpieczenia

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Lubisz kupować kota w worku? My nie. Dlatego od lat porównujemy wszystkie dostępne na rynku oferty ubezpieczeń, od komunikacji poprzez majątek, życie, firmę i wiele innych. Dzięki temu klienci naszej multiagencji zawsze mogą liczyć na pełną ofertę, z której wybiorą to co dla nich najkorzystniejsze.

JEDNOSTKI WŁASNE

115

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

230

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Prowadząc placówkę CUK Ubezpieczenia będziesz częścią największej w Polsce sieci multiagencji ubezpieczeniowych. Na tle konkurencji wyróżniać Cię będzie oznakowanie i elementy wyposażenia wnętrza, autorskie systemy usprawniające pracę multiagenta oraz prosty i efektywny standard obsługi klienta CUK. Dzięki temu każdy Twój klient otrzyma zawsze najkorzystniejszą dla siebie ofertę ubezpieczeniową.

Korzystaj z wyjątkowego pakietu korzyści:

 • otrzymujesz dostęp do wszystkich towarzystw z oferty CUK,
 • korzystasz z nowoczesnych i wygodnych narzędzi obsługi klienta,
 • podczas całego dnia pracy masz do dyspozycji telefonicznego Doradcę Wsparcia Sprzedaży,
 • Twoja placówka bierze udział w programie Payback,
 • klienci mogą podzielić płatność na 11 rat,
 • rozliczenia polis robimy za Ciebie,
 • zwiększasz prowizję o 3%, 5%, 8%,
 • rozwijasz swoje umiejętności biznesowe w Akademii Partnera CUK,
 • współpracujesz z największą w Polsce multiagencją ubezpieczeniową.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Przystosowanie lokalu do standardu sieci CUK i uruchomienie placówki wyniesie 10-15 tys. zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • lokal w rozpoznawalnej części miasta,
 • ok. 20 mkw. na parterze budynku,
 • miejsce na reklamę świetlną,
 • witryna możliwa do wyklejenia,
 • dostępność miejsc parkingowych.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Grudziądzka 107, 87-100 Toruń

(22) 33 00 300

partner@cuk.pl

cuk.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Doradca franczyzowy tel. (22) 33 00 300

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do CUK Ubezpieczenia.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Grudziądzka 107, 87-100 Toruń). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego CUK Ubezpieczenia oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie cuk.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.