VIN Car Partner

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Firma VIN car partner prowadzi działalność w zakresie rejestracji pojazdów i związanych z tym formalnościami. VIN car partner zajmuje się załatwieniem akcyzy oraz tłumaczeniem dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdów. Dodatkowo firma VIN car partner zajmuje się ubezpieczeniem pojazdów i nie tylko. 

Podstawowe zadania franczyzobiorcy skupiają się wokół prowadzenia salonu sprzedaży, promocji oferty firmy i obsługi klientów.

Franczyzobiorca zarabia na marży, którą dolicza do cen usług. 80% marży doliczanej przez Franczyzobiorcę zostaje dla niego. 

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  1. Szkolenia wprowadzającego (szkolenie stacjonarne)
  2. Infolinia – wsparcie techniczne do oferowanych produktów
  3. Cykliczne szkolenia poszerzające wiedzę
  4. Wsparcie marketingowe, przygotowywanie grafik i materiałów reklamowych, 
  5. Dedykowany opiekun 
  6. Wystrój salonu sprzedaży (odpłatne).

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

30 000,00 zł netto


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 

  • Chęć prowadzenia działalności gospodarczej
  • Gotowość do inwestycji na poziomie 30000,00 zł netto
  • Komunikatywność, uczciwość, chęć do pracy

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

VIN Car Partner s.c.

62-100 Wągrowiec, Kolejowa 30

787123091

activcar.akcyza@gmail.com

zarejestrujemy.eu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Arkadiusz Pędziński  

787123091

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do VIN Car Partner.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma VIN Car Partner s.c. (62-100 Wągrowiec, Kolejowa 30 ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego VIN Car Partner oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie zarejestrujemy.eu.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.