Punkty Wymiany Walut Wirtualnych

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Unicoin.fi to system wymiany walut wirtualnych zaprojektowany tak, aby każdy bez specjalistycznej wiedzy mógł zarabiać na wymianie kryptowalut.

Dzięki rozwiązaniu Unicoin.fi możesz z łatwością otworzyć punkt wymiany walut wirtualnych lub poszerzyć działalność już istniejącą (np. kantor, serwis GSM, agencja płatnicza czy osiedlowy sklep), możesz również przyjmować płatności w kryptowalutach w swoim biznesie.  Dla nas jesteś Partnerem - sam decydujesz jaką prowizję będziesz pobierał. Jeśli już prowadzisz działalność gospodarczą, to jest to idealne rozwiązanie aby zapewnić sobie dodatkowe źródło dochodu.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

2

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • system Unicoin.fi do wymiany walut wirtualnych (POS + dedykowane oprogramowanie)
 • szkolenie online z obsługi systemu Unicoin.fi
 • wsparcie techniczne support
 • publikacja lokalizacji na naszym stronach www, w social mediach oraz na największym na   świecie portalu z miejscami wymiany kryptowalut
 • ponad 20 walut wirtualnych w systemie Unicoin.fi
 • pełna kontrola przebiegu i statusu transakcji
 • pełna zgodność z przepisami prawa, procedury zapewniające   bezpieczeństwo prawne i finansowe
 • kursy i tworzenie transakcji możliwe także bezpośrednio na stronie www partnera
 • procedury AML
 • możliwość samodzielnego ustalania prowizji przez partnera od 0.5% do 10%

 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • 0 PLN (nie wymagamy inwestowania środków przez partnera na zakup urządzenia, oprogramowania)
 • kaucja zwrotna na urządzenie około 1200 zł (w zależności od kursu EUR)
 • opcjonalny depozyt (również zwrotny na każde żądanie partnera) zapewniający środki na rozpoczęcie świadczenia usług transakcji kupna walut wirtualnych (wysokość depozytu ustalamy indywidualne z partnerem jednak nie mniej niż 4500 zł)
 • brak opłaty licencyjnej

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • zaświadczenie o niekaralności
 • prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość jej założenia
 • lokal otwarty o stałych godzinach

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

BTW YOLO MATE sp. z o.o.

Romana Dmowskiego 3/9, 50-203 Wrocław

698 755 144

hello@unicoin.pl

unicoin.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Robert Warszewski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Punkty Wymiany Walut Wirtualnych.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma BTW YOLO MATE sp. z o.o. (Romana Dmowskiego 3/9, 50-203 Wrocław). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Punkty Wymiany Walut Wirtualnych oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie unicoin.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.