Fines Operator Bankowy

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Fines jest obecnie największym w Polsce, niezależnym operatorem sieci agencji kredytowych.

Działając na rynku od 2005 roku, przyjęliśmy kierunek i styl działania opierający się na maksymalnie przejrzystych zasadach oraz partnerskich relacjach z partnerami.

Od chwili rozpoczęcia działalności rozwinęliśmy naszą sieć do ponad 2 tysięcy aktywnych Agentów, którzy sprzedając kredyty wybrali nas jako najbardziej zaufanego i sprawdzonego partnera.

W sieci agencji kredytowych współpracujących z Fines klienci mają dostęp do oferty wielu banków i firm pozabankowych. Różnorodność ofert wiodących banków oraz sprawdzonych i zaufanych firm pożyczkowych, umożliwia porównanie oraz wybranie najlepiej dopasowanej oferty kredytowej. A jest to możliwe już podczas jednego spotkania w biurze kredytowym, bez konieczności szukania ofert w wielu placówkach bankowych.

Sieć agencji kredytowych Fines to zarówno placówki agencyjne, mobilni agenci, jak i sieć placówek franczyzowych, którą wyróżnia wspólna marka Fines oraz ujednolicony standard obsługi klienta.

System franczyzowy Fines jest obecnie najszybciej rozwijającą się franczyzą na rynku pośrednictwa i doradztwa finansowego. Wspólna sieć sprzedaży korzystająca z ponad 16-letniego doświadczenia Fines liczy 150 placówek pod szyldem Fines Operator Bankowy.

Promujemy zasady rzetelności i etyki w biznesie – stosujemy Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego. Posiadamy prestiżowy tytuł firma „Fair Play” od 2011 r. Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W trosce o najwyższą jakość obsługi Klienta i przejrzystość procedur wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Rokrocznie od 2007 r. zdobywamy tytuł „Solidna Firma”.

Franczyza bez opłat: brak opłat wstępnych, licencyjnych, marketingowych.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Jednostki franczyzowe: 150, partnerskie: 2000

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wsparcie marketingowe i promocyjne

  • bezpłatny pakiet wsparcia marketingowego
  • strona internetowa placówki
  • lokalne akcje promocyjne

Wsparcie szkoleniowe

● bezpłatne kompleksowe szkolenia produktowe

Wsparcie sprzedażowe

  • pierwszeństwo w dostępie do klientów pozyskanych przez Fines
  • opieka Regionalnego Kierownika Sprzedaży
  • stała pomoc telefonicznego Zespołu Wsparcia Sprzedaży (aktywna pomoc na każdym etapie procesu kredytowego w odniesieniu do każdego składanego wniosku przez placówki franczyzowe)
  • wyższe wynagrodzenie prowizyjne dla partnerów franczyzowych

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Przewidywana suma inwestycji to 10 tys. zł

Opłata przeznaczona jest na oznakowanie zewnętrzne:

●  kaseton świetlny,

●  oznakowanie drzwi i witryny,

●  tablica reklamowa.

oraz zakup mebli i elementów reklamowych wewnętrznych:

●  logo na ścianę,

  • roll up.

Fines pokrywa koszty projektów aranżacji wnętrza oraz projekt wizualizacji zewnętrznej. Franczyzobiorca zobowiązany jest do zakupienia komputerów i urządzeń biurowych na własny koszt oraz przeprowadzenia we własnym zakresie remontu oraz malowania. Ostateczne koszty uruchomienia placówki zależne są w dużej części od stanu technicznego lokalu. Nie pobieramy opłat franczyzowych po uruchomieniu placówki. Przewidywany zwrot z inwestycji w ciągu 3 miesięcy od uruchomienia placówki.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  1. Lokal:

Lokal (o powierzchni od 20 do 50 mkw.) powinien być umiejscowiony na parterze i posiadać witrynę oraz wejście od strony szlaku komunikacyjnego.

Niezbędna jest możliwość ekspozycji kasetonów na elewacji budynku – nad witryną.

Decydującą rolę odgrywa lokalne położenie – powinno zapewniać dopływ klientów. Placówka powinna mieścić się w centrach i pasażach handlowych lub przy głównych ciągach komunikacyjnych w danej miejscowości czy dzielnicy.

  1. Partner:

Franczyzobiorcą naszej sieci może zostać osoba prawna lub fizyczna prowadząca działalność gospodarczą oraz posiadająca wpis firmy do Rejestru Pośredników Kredytowych KNF, Dział II.

Poszukujemy osób dynamicznych, przedsiębiorczych i samodzielnych, z predyspozycjami do zarządzania placówką oraz kierowania kilkuosobowym zespołem pracowników.

Zapraszamy do współpracy w szczególności osoby prowadzące placówki pośrednictwa finansowego, zarówno te współpracujące bezpośrednio z bankami jak i te uczestniczące w sieciach agencyjnych.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Fines S.A.

ul. Wybickiego 13c, 81-842 Sopot

(58) 345 85 45

franczyza@fines.pl

fines.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dział franczyzy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Fines Operator Bankowy.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Fines S.A. (ul. Wybickiego 13c, 81-842 Sopot). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Fines Operator Bankowy oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie fines.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.