Duże zainteresowanie / Obecnie z BRS współpracuje 1750 firm pośrednictwa finansowego na terenie całej Polski.
Poniedziałek
25.05.2020
Pośrednicy Banking Retail System zarabiają na prowizji od uruchomionych kredytów. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby współpracować z firmą?
 

Banking Retail System zrzesza pośredników finansowych, zajmujących się sprzedażą kredytów i pożyczek. Norbert Komorowski przed nawiązaniem współpracy z Banking Retail System pracował jako koordynator zespołu w obszarze finansowania MŚP w jednym z banków.
Do moich zadań należała między innymi realizacja przyjętej strategii banku w zakresie pozyskiwania klientów i sprzedaży produktów, realizacja nałożonych celów sprzedażowych, monitorowanie rezultatów, aktywności i jakości w celu wdrażania najlepszych praktyk w organizacji oraz zarządzanie i rozwój zespołu w podległym regionie – mówi Norbert Komorowski, partner BRS.

Partner BRS przyznał, że decyzja o rezygnacji z etatu w placówce banku była motywowana chęcia założenia samodzielnego biznesu. Znalezienie odpowiedniego partnera nie zajęło Norbertowi Komorowskiemu dużo czasu. 
Chciałem pozostać w branży finansowej. Przez dwa miesiące szukałem firmy, której oferta oraz polityka firmy będą mi odpowiadały, a także przeprowadzi mnie przez trudny proces „adaptacji” w nowych realiach. Pośrednictwo finansowe wymaga staranności, znajomości zasad bezpieczeństwa oraz dobrych praktyk –  mówi Norbert Komorowski.

Markę Banking Retail System Norbert Komorowski poznał dzięki m.in. opiniom znajomych z branży pośrednictwa.
 – Zapoznałem się z ofertą dostępną na stronie internetowej BRS, następnie skontaktowałem się z firmą BRS i umówiłem na spotkanie z dyrektorem regionu, Piotrem Średnickim. Sprawdziłem stawki prowizyjne i podpisałem umowę – dodaje Norbert Komorowski.

Partner BRS, decydując się na nawiązanie współpracy z BRS musiał założyć własną działalność gospodarczą. Wymogiem było również złożenie wniosku o wpis do rejestru pośredników finansowych w Komisji Nadzoru Finansowego.

A na jaką pomoc mógł liczyć partner?
Opiekun zajął się moim wdrożeniem kompleksowo, formalności załatwiliśmy od razu. Poznałem analityka, z którym miałem kontakt za pośrednictwem telefonu, maila, funkcjonalnej aplikacji eBRS. A także otrzymałem materiały o dostępnych produktach, kompendium wiedzy, prezentacje produktowe  – tłumaczy Norbert Komorowski.

Pośrednicy w BRS zarabiają na prowizji od uruchomionego kredytu. BRS zapewnia, że wypłaca prowizje od ręki i partnerzy nie muszą czekać na koniec okresu rozliczeniowego. Banking Retail System nie pobiera żadnych opłat za przystąpienie do sieci, ani opłat miesięcznych. Obecnie z BRS współpracuje 1750 firm pośrednictwa finansowego na terenie całej Polski.


Norbert Komorowski, partner BRS / "Chciałem pozostać w branży finansowej. Przez dwa miesiące szukałem firmy, której oferta oraz polityka firmy będą mi odpowiadały".