Dla kogo oferta? / Ofertę współpracy z BRS kierowana jest do partnerów, którzy są przedsiębiorcami i właścicielami biur pośrednictwa finansowego.
Niedziala
28.04.2019
– Nasi partnerzy zarabiają na prowizji od sprzedanych produktów, a my zapewniamy wypłatę prowizji od ręki – mówi Renata Grzejszczyk z Banking Retail System.
 

Banking Retail System zrzesza pośredników finansowych, zajmujących się sprzedażą kredytów i pożyczek. Co zapewniają państwo swoim partnerom?
BRS w ramach współpracy zapewnia swoim partnerom bieżącą informację na temat szerokiej oferty bankowej i pozabankowej. Obejmuje ona również dostęp do ofert specjalnych, niedostępnych bezpośrednio w bankach i firmach pozabankowych. Partnerzy BRS mogą bezpłatnie zweryfikować w bazach BIK, KRD czy BIG InfoMonitor zdolność kredytową wskazanych przez partnera klientów. Poza tym partner ma do swojej dyspozycji analityka, który odpowie na wszystkie pytania, m.in. w którym banku, jaką kwotę, na jaki okres i w jakiej cenie może uzyskać dla swojego klienta. Ale na tym nie koniec... Organizujemy również szkolenia produktowe i merytoryczne z przedstawicielami wybranych banków i firm pozabankowych pod nazwą „Śniadania Mistrzów”, a także profesjonalne szkolenia sprzedażowe. 

Jakie wymagania macie wobiec partnerów? 
Ofertę współpracy z BRS kierujemy do partnerów, którzy są przedsiębiorcami i właścicielami biur pośrednictwa finansowego. Muszą oni posiadać także aktualny wpis do KNF. Nie posiadamy własnych oddziałów sprzedaży. Po podpisaniu umowy o współpracy z BRS partner nadal działa pod własną marką, a podpisana umowa nie jest umową na wyłączność.

Na czym zarabiają pośrednicy BRS? 
Nasi partnerzy zarabiają na prowizji od uruchomionego kredytu, a my zapewniamy wypłatę prowizji od ręki. Oznacza to, że nasi partnerzy nie muszą czekać na koniec okresu rozliczeniowego.

Jakie macie plany na nadchodzące miesiące? 
Liczba współpracujących z nami partnerów ciągle rośnie. Obecnie współpracujemy z blisko 1800 podmiotami. Bardzo nas to cieszy, a jednocześnie stawia przed nami nowe wyzwania. Chcemy się rozwijać, dlatego będziemy aktywnie zabiegać o współpracę z kolejnymi partnerami. Z drugiej strony kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i etykę działania. Z tego powodu wprowadziliśmy Zasady Dobrych Praktyk. Dokument ten wyjaśnia, jakie praktyki akceptujemy i dlaczego na nich opieramy naszą współpracę z partnerami. Poruszamy także kwestię działań, które stanowią zagrożenie dla wspólnego biznesu.

Jak oceniają konkurencyjność na rynku pośrednictwa finansowego? 
Konkurencyjność na rynku pośrednictwa finansowego jest ogromna, o czym świadczy fakt, że do istniejących operatorów bankowych dołączają nowi i nawiązują współpracę z kolejnymi pośrednikami. Aby zapewnić sobie trwałą i satysfakcjonującą współpracę, trzeba się wyróżnić. W tym przypadku należy postawić nie tylko na atrakcyjną ofertę, ale przede wszystkim na pełne wsparcie współpracujących z nami partnerów. Naszą misją jest ułatwienie prowadzenia biznesu, dlatego zapewniamy najlepsze wsparcie pośrednikom finansowym. To m.in. z tego powodu grono współpracujących z nami partnerów stale rośnie.

Rozmawiała Maryla Pałasz


Renata Grzejszczyk, menedżer wsparcia sprzedaży Banking Retail System / "Aby zapewnić sobie trwałą i satysfakcjonującą współpracę, trzeba się wyróżnić. W tym przypadku należy postawić nie tylko na atrakcyjną ofertę, ale przede wszystkim na pełne wsparcie współpracujących z nami partnerów".

POPULARNE NA FORUM

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Niestety ale nie wiedzie mi się w firmie i zastanawiam się nad ogłoszeniem upadlości.... Jak wyglada ogłoszenie upadłości przez przedsiębiorcę?

1 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2019
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes

Witam.Poszukuję kontaktu z osobą współpracującą z BANK PEKAO SA.

42 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2019
Czy franczyza w Getin Banku się nie opłaca?

Halo halo czy ktoś tu jest?

30 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2019
Pożyczka 24/7

Chyba to już nie te czasy kiedy musimy się bać o każdą pożyczkę. Firm jest dużo, każda walczy o jak najlepsze opinie jeżeli chce się liczyć na rynku. Jednak jeżeli...

4 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2019
Czy franczyza w Getin Banku się nie opłaca?

Halo witam Mam pytanie do Biznesmen007 lub innej osoby która ostatnio rozpoczęła współpracę z jakimkolwiek bankiem.Proszę o kontakt

30 wypowiedzi
ostatnia 11.08.2019
Biuro rachunkowe

ja korzystam z usług biura rachunkowego Abakus w Gdyni i jestem bardzo zadowolona

16 wypowiedzi
ostatnia 29.07.2019
Odliczenie faktury z podatku dochodowego

Witam, założyłem własną działalność kilka miesięcy temu i mam pytanie o obniżenie podatku dochodowego. Np. Mój zarobek z własnej dzialalnosci wynosi 4tys. Podatek...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2019
W co inwestować

Inwestowanie w nieruchomości rzeczywiście jest obecnie niezwykle modne. Pytanie tylko jak długo ten stan się utrzyma. Zwłaszcza, że ceny mieszkań są aktualnie bardzo...

4 wypowiedzi
ostatnia 27.06.2019