Środa
06.10.2021
W dniach 14-16 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, kilka tysięcy gości będzie wybierać pomysły na własny biznes.
 

Nie jest sztuką założyć firmę. Sztuką jest mieć na nią dobry pomysł. Sztuką jest również przetrwać na rynku. W jednym i drugim pomoże franczyza. Nie od dziś wiadomo, że żywotność biznesów na licencji jest znacznie wyższa niż samodzielnych firm. Pomysł zaś łatwo znaleźć na Targach Franczyza w dniach 14-16 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To największe wydarzenie na rynku franczyzy w Europie Środkowej i Wschodniej. Przyszli franczyzobiorcy i partnerzy mogą tu poznać zasady współpracy z najbardziej znanymi markami na rynku franczyzy.

Każdy znajdzie franczyzę dla siebie

O przyszłych franczyzobiorców zabiegać będą przedstawiciele firm z wielu branż – tradycyjnie najliczniej reprezentowana jest gastronomia. Zainteresowani nią przedsiębiorcy mają do wyboru kilkadziesiąt marek, głównie restauracyjnych.

Swoje koncepty zaprezentują między innymi: McDonald’s, Bafra Kebab, Crazy Bubble, Chinkalnia, Fresh Gelato, Kołacz na Okrągło, Lodolandia, Makarun, Ministerstwo Śledzia i Wódki, Mihiderka, New York Pizza Department, Obiadek, Olio Pizza Napoletana, Pączkownia, Prosiak Polski Kebab & Fast Food, Seta Disco, Sushi Bistro, Sushi Market, Sushi Wok, Stava, Tito Tito, William Wallace, Gruby Benek, Dolci Sapori etc.

Swoje propozycje współpracy przedstawią również koncepty handlowe: Auchan, Carrefour, Delikatesy Centrum, Intermarche, Eurocash, Glo, Żabka, Mydlarnia u Franciszka, 5.10.15, Blu Salony Łazienek, Natura & Zdrowie, Vive Profit, Bricomarche, Bike Moto.

W sektorze usług pojawią się między innymi przedstawiciele branży urody i fitness (Haircut Express, Innwell, Orient Massage, Yasumi Instytut zdrowia i Urody, Yasumi Medestetic, Yasumi Beauty Point, Yasumi Epil, Xtreme Fitness, Studio Synergy).

Przedsiębiorcy zainteresowani biznesem w branży fotowoltaicznej będą mogli spotkać się z przedstawicielami firm Evo Energy i Fast Energy.

W sektorze usług swoje oferty zaprezentują m.in. Edukido, Epaka, Furgonetka, Ship Center, Mailboxes etc., Metrohouse, Unum Życie, Ziebart, Speed Queen, Mail Boxes Etc., Project Zero Waste

Multifranczyzobiorcy – poznaj najlepszych we franczyzie

Targom Franczyza towarzyszy Forum Własnego Biznesu, na którym eksperci ds. franczyzy oraz praktycy rynku, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z przyszłymi franczyzobiorcami. Słuchacze forum będą mieli okazję poznać zasady współpracy we franczyzie, dowiedzą się, na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy. Gościem specjalnym Forum będą multifranczyzobiorcy, czyli przedsiębiorcy prowadzący po kilka-kilkanaście punktów tej samej marki. Opowiedzą, jak zarządza się własną siecią, kiedy warto podjąć decyzję o otwarciu kolejnego punktu. To znakomita okazja, by z pierwszej ręki pozyskać informacje o codziennej pracy franczyzobiorcy, zadać pytania i dobrze wybrać.  Gośćmi forum będą również franczyzodawcy, którzy opowiedzą o warunkach współpracy z ich markami. Wstęp na Forum Własnego Biznesu jest nieodpłatny, na podstawie biletu wstępu na targi.

Targi Franczyza odbywają się zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi. Organizatorem Targów Franczyza jest portal Franchising.pl oraz firma doradcza PROFIT system. Partnerem strategicznym targów jest firma Żabka.


Cenna wiedza / Targom Franczyza towarzyszy Forum Własnego Biznesu, na którym eksperci ds. franczyzy oraz praktycy rynku, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z przyszłymi franczyzobiorcami.
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Punkt sprzedaży nawozów i środkow ochrony roślin

Witam.Posiadam kawałek placu i myślałem nad otwarciem punktu sprzedaży nawozów.Czy może by ktoś ma jakieś namiary na firmy które by chciały pomóc,pozdrawiam ...

6 wypowiedzi
ostatnia 09.08.2021
Mini piekarnia Fornetti

A co sie stalo s Fornetti w Polsce? Jak oni wszyscy znikli?

2 wypowiedzi
ostatnia 08.08.2021
Środki na działalność gospodarczą

Cześć Jestem świeżakiem na rynku wkrótce otworze swoją pierwszą działalność. Niestety nie posiadam środków na szybkie uruchomienie sklepu i cały czas poszukuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2021
Zakładamy własną firmę - procedury krok po kroku

Bardzo pomocny artykol

31 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2021
Ankieta do pracy magisterskiej

ponawiam prośbę

3 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2021
Franchising - pozytywne i negatywne aspekty

Dzień dobry, Jestem studentką Politechniki Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii na kierunku zarządzanie. Przygotowuję pracę magisterską na temat "Franchising...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.04.2021
Praca magisterska - licencjacka o franchisingu

Dzień dobry, Jestem studentką Politechniki Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii na kierunku zarządzanie. Przygotowuję pracę magisterską na temat "Franchising...

210 wypowiedzi
ostatnia 22.04.2021
Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

Ja bym się skłaniał ku. Skład budowlany z magazynowaniem opału itp.

60 wypowiedzi
ostatnia 15.04.2021