Franczyza w gastronomii

Spis treści / Sprawdź, o czym przeczytasz w numerze styczniowym miesięcznika "FRANCHISING".
W styczniowym numerze miesięcznika "FRANCHISING" prezentujemy 25 sprawdzonych pomysłów na zyskowną knajpę, kawiarnię, pizzerię i lodziarnię we franczyzie.
 

W styczniowym wydaniu 1/2019 (167)

RAPORT SPECJALNY

Etat czy własna firma - co wybrać?
Wybór między etatem a własną firmą dla niektórych jest oczywisty, ale dla innych to trudna decyzja. Co da nam większą satysfakcję i pozwoli zarobić?

SUPERTEMAT

25 pomysłów na zyskowną knajpę, kawiarnię, pizzerię i lodziarnię
Coraz więcej Polaków stołuje się na mieście. Inwestycja w restaurację, bar czy kawiarnię może więc być opłacalna. Szanse na powodzenie zwiększy sprawdzona franczyza.

W artykule opisane są warunki współpracy z: Biesiadowo, Da Grasso, Gruby Benek, New York Pizza Department, Pizzerie Stopiątka, Koku Sushi, Olimp, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło, Western Tortilla, Bobby Burger, Niezłe Bydło, Picburger, Zdrowa Krowa, Chilli Mili, McDonald’s, Subway, Western Chicken, Coffeeloffee, Lodolandia, Lody Bonano, SO! COFFEE, Stara Pączkarnia, Wytwórnia Lodów Polskich, Browar PINTA, Stava.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Na rynku fryzjerów z brzytwą robi się ciasno
Polacy odkryli na nowo męskie fryzjerstwo ledwie kilka lat temu. Dzisiaj barber shopy wyrastają jak grzyby po deszczu.

Finansowe korzyści z suplementacji
Klinika Witaminowa to wciąż novum na polskim rynku medycznym. Niewielka konkurencja, ale przede wszystkim spora liczba zadowolonych klientów sprawiają, że inwestycja w ten biznes może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Firma, w której wióry lecą
Tartak powinien mieścić się nieopodal lasu i specjalizować w produkcji konkretnego asortymentu. Wówczas ma szansę na intratne zlecenia.

Sprzątanie na wysokim poziomie​
Firmy alpinistyczne zajmują się nie tylko myciem okien w wieżowcach, lecz także wszelkimi pracami na wysokości. Zwiększa to zarówno atrakcyjność ich oferty, jak i zyski.

E-FIRMA

Miliony dzięki nastolatkom
Dzisiejsze pokolenie nastolatków pozwala zarobić miliony, pod warunkiem że ma się pomysł, jak zdobyć ich lojalność.

MÓJ FRANCHISING

Zgrabna franczyza
Kamila Bolek miała 23 lata, gdy zainwestowała swoje oszczędności we własny gabinet Studia Figura. Dziś gabinetów ma już cztery, wkrótce otwiera piąty

WŁASNY BIZNES

Teatr jednego start-upu
Borys Szyc, Jarosław Kuźniar i Marek Maślanka połączyli nowe technologie i sztukę. Efekt? Teatr z możliwością obejrzenia spektakli na żywo w internecie.

OD ZERA DO MILIONERA

Biznes, który za%ował
Cuda się zdarzają. Wódka potrafi zmienić chłopa w szlachcica. To w gorzelni należącej do Piotra Smirnova powstał pierwszy na świecie bezbarwny i bezwonny alkohol. „Białą whisky” wybrał na swój trunek król Szwecji, Hiszpanii, a miliony Amerykanów sączyło z nią drinki. 

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

339 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Jak wybrać lokal na biznes?
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. Te słowa powtarzane są jak mantra przez biznesmenów, którzy wiedzą, jak bardzo zależy od niej powodzenie biznesu. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze lokalu na firmę.

ABC FRANCZYZY

Nie taka kontrola straszna, jak ją malują
Kontrola większości ludziom kojarzy się nieprzyjemnie. Dlatego nie ma się co dziwić, że i we franczyzobiorcach wzbudza opór. Choć paradoksalnie bardziej im pomaga, niż szkodzi.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch a także w sklepie Publio.pl.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:

 

 

 


Zasady i warunki zakupów

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza terenem Polski:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Wszystkie zamówienia wysyłamy w pierwszy dzień roboczy po potwierdzeniu otrzymania zapłaty. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski przez Pocztę Polską: ok. 1-3 dni roboczych. Czas dostawy zamówienia za granicę Polski przez Pocztę Polską: ok 7-14 dni roboczych. UWAGA: w okresie pandemii Poczta Polska może dostarczać przesyłki dłużej, dotyczy to zwłaszcza przesyłek zagranicznych, które mogą podlegać kwarantannie. Również nasze biuro funkcjonuje w ograniczonym zakresie, więc przesyłki mogą być nadawane z opóźnieniem. 

Formy płatności

Wszystkie zamówienia muszą być opłacone przed wysłaniem.

Lista dostępnych form płatności:

  • karty płatnicze: Google-Pay, Visa, MasterCard, American Express, maestro;
  • przez system bankowości internetowej: mBank, iPKO, ING, Bank Pekao S.A., Santander, Millenium, Alior, Credit Agricole, Inteligo, T-mobile, City-Handlowy,  BOŚ, Bank Nowy BFG, Toyota, Bank Spółdzielczy we Wschowie, Bank Pocztowy, Plus Bank, PayPall, Kasa Stefczyka)
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni)

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, pozostałe artykuły mogą być zwracane w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres ksiegarnia@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.

Etat czy własna firma - co wybrać? / Wybór między etatem a własną firmą dla niektórych jest oczywisty, dla innych to trudna decyzja. Co da nam większą satysfakcję i pozwoli zarobić?
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Studio Figura International.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank