Franczyza w gastronomii

Spis treści / Sprawdź, o czym przeczytasz w numerze styczniowym miesięcznika "FRANCHISING".
W styczniowym numerze miesięcznika "FRANCHISING" prezentujemy 25 sprawdzonych pomysłów na zyskowną knajpę, kawiarnię, pizzerię i lodziarnię we franczyzie.
 

W styczniowym wydaniu 1/2019 (167)

RAPORT SPECJALNY

Etat czy własna firma - co wybrać?
Wybór między etatem a własną firmą dla niektórych jest oczywisty, ale dla innych to trudna decyzja. Co da nam większą satysfakcję i pozwoli zarobić?

SUPERTEMAT

25 pomysłów na zyskowną knajpę, kawiarnię, pizzerię i lodziarnię
Coraz więcej Polaków stołuje się na mieście. Inwestycja w restaurację, bar czy kawiarnię może więc być opłacalna. Szanse na powodzenie zwiększy sprawdzona franczyza.

W artykule opisane są warunki współpracy z: Biesiadowo, Da Grasso, Gruby Benek, New York Pizza Department, Pizzerie Stopiątka, Koku Sushi, Olimp, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło, Western Tortilla, Bobby Burger, Niezłe Bydło, Picburger, Zdrowa Krowa, Chilli Mili, McDonald’s, Subway, Western Chicken, Coffeeloffee, Lodolandia, Lody Bonano, SO! COFFEE, Stara Pączkarnia, Wytwórnia Lodów Polskich, Browar PINTA, Stava.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Na rynku fryzjerów z brzytwą robi się ciasno
Polacy odkryli na nowo męskie fryzjerstwo ledwie kilka lat temu. Dzisiaj barber shopy wyrastają jak grzyby po deszczu.

Finansowe korzyści z suplementacji
Klinika Witaminowa to wciąż novum na polskim rynku medycznym. Niewielka konkurencja, ale przede wszystkim spora liczba zadowolonych klientów sprawiają, że inwestycja w ten biznes może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Firma, w której wióry lecą
Tartak powinien mieścić się nieopodal lasu i specjalizować w produkcji konkretnego asortymentu. Wówczas ma szansę na intratne zlecenia.

Sprzątanie na wysokim poziomie​
Firmy alpinistyczne zajmują się nie tylko myciem okien w wieżowcach, lecz także wszelkimi pracami na wysokości. Zwiększa to zarówno atrakcyjność ich oferty, jak i zyski.

E-FIRMA

Miliony dzięki nastolatkom
Dzisiejsze pokolenie nastolatków pozwala zarobić miliony, pod warunkiem że ma się pomysł, jak zdobyć ich lojalność.

MÓJ FRANCHISING

Zgrabna franczyza
Kamila Bolek miała 23 lata, gdy zainwestowała swoje oszczędności we własny gabinet Studia Figura. Dziś gabinetów ma już cztery, wkrótce otwiera piąty

WŁASNY BIZNES

Teatr jednego start-upu
Borys Szyc, Jarosław Kuźniar i Marek Maślanka połączyli nowe technologie i sztukę. Efekt? Teatr z możliwością obejrzenia spektakli na żywo w internecie.

OD ZERA DO MILIONERA

Biznes, który za%ował
Cuda się zdarzają. Wódka potrafi zmienić chłopa w szlachcica. To w gorzelni należącej do Piotra Smirnova powstał pierwszy na świecie bezbarwny i bezwonny alkohol. „Białą whisky” wybrał na swój trunek król Szwecji, Hiszpanii, a miliony Amerykanów sączyło z nią drinki. 

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

339 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Jak wybrać lokal na biznes?
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. Te słowa powtarzane są jak mantra przez biznesmenów, którzy wiedzą, jak bardzo zależy od niej powodzenie biznesu. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze lokalu na firmę.

ABC FRANCZYZY

Nie taka kontrola straszna, jak ją malują
Kontrola większości ludziom kojarzy się nieprzyjemnie. Dlatego nie ma się co dziwić, że i we franczyzobiorcach wzbudza opór. Choć paradoksalnie bardziej im pomaga, niż szkodzi.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch a także w sklepie Publio.pl.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:

 

 

 


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 wydań w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych wydań miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera pierwsze wydanie. Od razu wysyłamy wszystkie wybrane wydania, które się ukazały. Wydania, które się ukażą w przyszłości będą nadane w pierwszym dniu sprzedaży danego wydania.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza terenem Polski:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Wszystkie zamówienia wysyłamy w pierwszy dzień roboczy po potwierdzeniu otrzymania zapłaty. Zamówienia lekkie (do 3 egz.) wysyłamy Pocztą Polską. Zamówienia cięższe (4 lub więcej egz.) wysyłamy kurierem Inpost. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski przez Pocztę Polską to zazwyczaj od 1 do 4 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę Polski to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. UWAGA: w okresie pandemii Poczta Polska może dostarczać przesyłki dłużej, dotyczy to zwłaszcza przesyłek zagranicznych, które mogą podlegać kwarantannie. Również nasze biuro funkcjonuje w ograniczonym zakresie, więc przesyłki mogą być nadawane z opóźnieniem. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK, Google Pay;
  • karty kredytowe: Visa, Mastercard (kredytowe, debetowe, biznesowe, Maestro),
  • przez bankowość internetową: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander;
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni);
  • zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.

Dane firmy

PROFIT system sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP: 5222550821, REGON: 016299073, KRS: 183748

Etat czy własna firma - co wybrać? / Wybór między etatem a własną firmą dla niektórych jest oczywisty, dla innych to trudna decyzja. Co da nam większą satysfakcję i pozwoli zarobić?
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Studio Figura International.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank