Lody Bonano

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

O  nas

LodyBonano to lider franczyzy lodowej w Polsce, działający na rynku od 20 lat. Obecnie pod naszym szyldem funkcjonuje ponad 200 lokali w całym kraju. Flagowym produktem marki są lody świderki, ale menu uzupełnia też bogata oferta zimnych deserów, granit, kaw i Bąbel Wafli. 

Franczyza LodyBonano opiera się na koncepcie lodziarni stacjonarnej i mobilnej lodziarni na kołach.

 Swoim partnerom oferujemy korzystne finansowanie, pomoc w uzyskaniu środków zewnętrznych, a także przejrzyste opłaty franczyzowe. Kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji, pakiet szkoleń oraz dostęp do kompletnej bazy materiałowej sprawiają, że zdecydowana większość właścicieli odnosi sukces w tym biznesie.

Co nas wyróżnia:

w pełni wyposażona lodziarnia ze strefą relaksu

niska kwota wejścia: 30 tysięcy zł 

gotowe lokalizacje

szybki czas uruchomienia - nawet 14 dni

pomoc w uzyskaniu finansowania

pełne wsparcie na każdym etapie współpracy 

rozpoznawalność marki

całoroczne menu

wysoka rentowność pozwalająca na szybki zwrot inwestycji

gotowy opłacalny model biznesowy, z którego korzystają setki franczyzobiorców

LodyBonano® to franczyza podparta doświadczeniem i ogromną znajomością rynku. Warto zaufać naszym rozwiązaniom!

Autorski  program współpracy MULTI 7:

1. Myślisz o własnym biznesie. Mamy gotowe marki - Porozmawiajmy o tym.

Podstawą do podjęcia jakichkolwiek kroków i działań jest rozmowa i dobre rozpoznanie potrzeb oraz możliwości w kontekście doboru najbardziej optymalnego rozwiązania.

2. Finansowanie, ważna rzecz - Doradzamy!

Najczęstszą formą finansowania biznesu jest leasing oraz kredyt. Współpracujemy w tym zakresie z dedykowanymi doradcami finansowymi, którzy pomagają w uzyskaniu środków.

3. Atrakcyjna lokalizacja - Pomagamy!

Niezwykle ważnym elementem prowadzenia biznesu gastronomicznego jest atrakcyjna lokalizacja z dużym ruchem potencjalnych klientów oraz odpowiednią logistyką. W tym obszarze oczywiście pomagamy na bazie wiedzy i doświadczenia.

4. Umowa franczyzowa - Przyjazna i prosta!

Niezmiernie ważnym elementem współpracy są formalności w postaci umowy franczyzowej. Nasz dokument jest przyjazny z możliwością do wcześniejszego wglądu i omówienia.

5. Marketing i promocja - Mocno działamy!

W czasach intensywnej komunikacji w mediach społecznościowych, dużej aktywności klientów w różnych kanałach reklamowych, przywiązujemy ogromną wagę do promocji każdej naszej marki zarówno lokalnie i globalnie.

6. Szkolenia z prowadzenia biznesu - Prowadzimy!

Skuteczna sprzedaż, owocne działania pod kątem marketingu lokalnego, umiejętność przygotowania produktów, rekrutacja pracowników... Z każdego obszaru szkolimy oraz dostarczamy materiały edukacyjne dostępne online.

7. Dedykowany opiekun i wsparcie - Obowiązkowo!

Biznes i obsługa nigdy się nie kończą. Cały czas są nowe wyzwania, trendy oraz sytuacje - często takie, które zdarzają się po raz pierwszy. Na każdym kroku dostarczamy wsparcie poparte doświadczeniem, dzięki czemu reagujemy w każdej scenariuszu.

 

OFEROWANE MODELE WSPÓŁPRACY  

Lodziarnia stacjonarna – w pełni wyposażony lokal przystosowany do sprzedaży lodów „ z okienka”.

Mobilna lodziarnia  - w pełni wyposażona, designerska lodziarnia na kołach ze składanym ogródkiem. 

Łączy w sobie zalety lokalu stacjonarnego z mobilnym, ale bez pozwoleń na budowę - gotowy do zarabiania w kilkanaście dni!

JEDNOSTKI WŁASNE

4

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

197

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy:

 • możliwość prowadzenia lodziarni pod rozpoznawalną marką LodyBonano®
 • atrakcyjne formy finansowania oraz pomoc w pozyskaniu dotacji 
 • jasne zasady współpracy i pomoc specjalistów na każdym etapie prowadzenia lodziarni
 • szkolenie pracowników w zakresie produkcji oraz technik sprzedaży
 • pakiet informacji i materiałów niezbędnych do prowadzenia lodziarni obejmujący wzory menu, receptury produktów, materiały reklamowe
 • przyczepki mobilne z odbiorem sanepidu oraz dokumentację sanitarną
 • niezawodne maszyny, sprawdzone w ponad 1000 lodziarni w Polsce i za granicą
 • gwarancja dostaw surowców oraz serwis maszynPRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 

 • Minimalny wkład na początek - 25 tysięcy zł. 
 • Nie pobieramy opłaty licencyjnej. 
 • Przewidywany okres zwrotu nakładów od 2 do 5 miesięcy.

 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, 
 • Zaangażowania, 
 • Minimalnego wkładu finansowego na pokrycie kosztów inwestycji.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Multi Ice Group

ul. Modrzewiowa 11, 15-521 Zaścianki

570 303 032

franczyza@lodybonano.pl

lodybonano.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Opiekunowie franczyzowi

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Lody Bonano.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Multi Ice Group (ul. Modrzewiowa 11, 15-521 Zaścianki). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Lody Bonano oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie lodybonano.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.