Jak zarobić pierwszy milion?

Spis treści / Sprawdź, o czym przeczytasz w numerze październikowym miesięcznika "FRANCHISING".
W wydaniu październikowym "FRANCHISING" zdradzamy receptę na sukces w biznesie. Poza tym prezentujemy SuperBrands na Targach Franczyza. W numerze gratisowy bilet wstępu na targi.
 

W październikowym wydaniu 10/2019 (177)

RAPORT SPECJALNY

Jak zarobić pierwszy milion?
Dlaczego bogaci są bogaci? Trafiony pomysł, wyczucie potrzeb rynku, masa pracy, brak strachu przed ryzykiem – tak wygląda skrócona recepta na sukces.

SUPERTEMAT

SuperBrands na Targach Franczyza​
Na Targach Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie kilka tysięcy gości będzie wybierać pomysły na własny biznes spośród blisko 200 marek. Prezentujemy wybrane z nich.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Kawa wypita na wyspie
Polacy coraz większą wagę przywiązują do jakości kawy. Na tym trendzie bazuje koncept wysp kawowych Lafaye, które sprzedają świeżo paloną kawę z własnej palarni.

Depilacja umawiana przez internet
Franczyzodawca Depilacja.pl startuje z franczyzą. Oprócz know-how, jak prowadzić opłacalny gabinet depilacji, zapewnia też… klientów.

W którą pizzerię zainwestować?​
Pizzeria może być dochodowym pomysłem na biznes, zwłaszcza jeśli skorzysta się ze sprawdzonej licencji na biznes.

Firma na oku
Salon optyczny otworzyć może każdy, niezależnie od wykształcenia i doświadczenia. Co nie znaczy, że nie trzeba posiąść specjalistycznej wiedzy, aby prowadzić taki biznes.

Zakładamy uprawę dyni​
Plantatorzy nie mają powodów do narzekań – popyt na dynie rośnie, a tym samym ich uprawa ajest opłacalna.

E-FIRMA

Turystyka się opłaca
Direct Booker to chorwackie biuro turystyczne specjalizujące się w wynajmie kwater prywatnych. Polscy franczyzobiorcy od niedawna mogą nawiązać współpracę z zagraniczną marką. Ile trzeba zainwestować w biznes?

WŁASNY BIZNES

Biznes w hiszpańskim stylu
Wpływ na to, w jaki sposób jesteśmy postrzegani, ma to, jak podchodzimy do tego, co robimy, do ludzi, z którymi pracujemy  – mówi Conrado Moreno, właściciel firmy konferansjerskiej.

MÓJ FRANCHISING

Wóz albo przewóz​
Gdy Robert Pruchnicki wrócił z emigracji, postanowił zainwestować we franczyzę Stavy. Czy to była dobra decyzja?

Korzyści z rozwodu
– Agnieszka Wojewoda i Anna Grydziuszko, gdyby się nie rozwiodły, dziś nie prowadziłyby biur marki Kobieta i Rozwód. Jak to się stało, że przekuły życiową porażkę w sukces?

OD ZERA DO MILIONERA

Barwna historia o zarabianiu
Luciano Benetton dostał pomysł na firmę w prezencie urodzinowym. Jaskrawożółty sweter stał się punktem wyjścia do wizji krzykliwej mody. Odważne kolekcje i kontrowersyjne reklamy zyskały zwolenników, a młody biznesman nieśmiertelną markę odzieżową.

LOKAL NA BIZNES

Jakie biuro, takie efekty pracy
Miejsce pracy musi być przyjazne i komfortowe. Tylko wtedy przełoży się na większe zaangażowanie i produktywność załogi.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

351 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Co można odliczyć od przychodu?
Konflikty są nieodłączną częścią życia. Jeśli nieporozumienie powstanie w otoczeniu pełnym szacunku dla drugiego człowieka, może stać się bodźcem do rozwoju firmy i zespołu.

ABC FRANCZYZY

Jak wybrać franczyzę dla siebie?
Nad wyborem systemu franczyzowego trzeba się dobrzenzastanowić. W końcu kupując cudzą licencję na biznes, inwestujemy w nią własne pieniądze.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748

SuperBrands na Targach Franczyza 2019 / Na Targach Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie kilka tysięcy gości będzie wybierać pomysły na własny biznes spośród blisko 200 marek. Prezentujemy wybrane z nich.