Jak zarobić pierwszy milion?

Spis treści / Sprawdź, o czym przeczytasz w numerze październikowym miesięcznika "FRANCHISING".
W wydaniu październikowym "FRANCHISING" zdradzamy receptę na sukces w biznesie. Poza tym prezentujemy SuperBrands na Targach Franczyza. W numerze gratisowy bilet wstępu na targi.
 

W październikowym wydaniu 10/2019 (177)

RAPORT SPECJALNY

Jak zarobić pierwszy milion?
Dlaczego bogaci są bogaci? Trafiony pomysł, wyczucie potrzeb rynku, masa pracy, brak strachu przed ryzykiem – tak wygląda skrócona recepta na sukces.

SUPERTEMAT

SuperBrands na Targach Franczyza​
Na Targach Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie kilka tysięcy gości będzie wybierać pomysły na własny biznes spośród blisko 200 marek. Prezentujemy wybrane z nich.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Kawa wypita na wyspie
Polacy coraz większą wagę przywiązują do jakości kawy. Na tym trendzie bazuje koncept wysp kawowych Lafaye, które sprzedają świeżo paloną kawę z własnej palarni.

Depilacja umawiana przez internet
Franczyzodawca Depilacja.pl startuje z franczyzą. Oprócz know-how, jak prowadzić opłacalny gabinet depilacji, zapewnia też… klientów.

W którą pizzerię zainwestować?​
Pizzeria może być dochodowym pomysłem na biznes, zwłaszcza jeśli skorzysta się ze sprawdzonej licencji na biznes.

Firma na oku
Salon optyczny otworzyć może każdy, niezależnie od wykształcenia i doświadczenia. Co nie znaczy, że nie trzeba posiąść specjalistycznej wiedzy, aby prowadzić taki biznes.

Zakładamy uprawę dyni​
Plantatorzy nie mają powodów do narzekań – popyt na dynie rośnie, a tym samym ich uprawa ajest opłacalna.

E-FIRMA

Turystyka się opłaca
Direct Booker to chorwackie biuro turystyczne specjalizujące się w wynajmie kwater prywatnych. Polscy franczyzobiorcy od niedawna mogą nawiązać współpracę z zagraniczną marką. Ile trzeba zainwestować w biznes?

WŁASNY BIZNES

Biznes w hiszpańskim stylu
Wpływ na to, w jaki sposób jesteśmy postrzegani, ma to, jak podchodzimy do tego, co robimy, do ludzi, z którymi pracujemy  – mówi Conrado Moreno, właściciel firmy konferansjerskiej.

MÓJ FRANCHISING

Wóz albo przewóz​
Gdy Robert Pruchnicki wrócił z emigracji, postanowił zainwestować we franczyzę Stavy. Czy to była dobra decyzja?

Korzyści z rozwodu
– Agnieszka Wojewoda i Anna Grydziuszko, gdyby się nie rozwiodły, dziś nie prowadziłyby biur marki Kobieta i Rozwód. Jak to się stało, że przekuły życiową porażkę w sukces?

OD ZERA DO MILIONERA

Barwna historia o zarabianiu
Luciano Benetton dostał pomysł na firmę w prezencie urodzinowym. Jaskrawożółty sweter stał się punktem wyjścia do wizji krzykliwej mody. Odważne kolekcje i kontrowersyjne reklamy zyskały zwolenników, a młody biznesman nieśmiertelną markę odzieżową.

LOKAL NA BIZNES

Jakie biuro, takie efekty pracy
Miejsce pracy musi być przyjazne i komfortowe. Tylko wtedy przełoży się na większe zaangażowanie i produktywność załogi.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

351 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Co można odliczyć od przychodu?
Konflikty są nieodłączną częścią życia. Jeśli nieporozumienie powstanie w otoczeniu pełnym szacunku dla drugiego człowieka, może stać się bodźcem do rozwoju firmy i zespołu.

ABC FRANCZYZY

Jak wybrać franczyzę dla siebie?
Nad wyborem systemu franczyzowego trzeba się dobrzenzastanowić. W końcu kupując cudzą licencję na biznes, inwestujemy w nią własne pieniądze.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.


SuperBrands na Targach Franczyza 2019 / Na Targach Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie kilka tysięcy gości będzie wybierać pomysły na własny biznes spośród blisko 200 marek. Prezentujemy wybrane z nich.