Minibank zmienia nazwę
Zmiana nazwy jest to dopiero początek zmian, które będą prowadzić do silniejszego związania placówek partnerskich z marką Banku Zachodniego WBK.
- Nasza propozycja spotkała się z aprobatą agentów do tej pory działających pod marką minibank. Jesteśmy przekonani, że spodoba się również przyszłym partnerom i zainteresuje klientów – mówi Kamil Polikowski, dyrektor biura rozwoju minibank. - Dlaczego zdecydowaliśmy się na taką zmianę? Przede wszystkim dlatego, że trudno jest wypromować nową markę. Wymaga to zarówno ogromu pracy, jak i dużych nakładów finansowych.
W związku z tym Buro Rozwoju minibanku, w uzgodnieniu z właściwymi jednostkami banku, zdecydowało się umożliwić agentom posługiwanie się marką BZWBK Partner.
- Liczymy, że rozpoznawalność marki, prestiż i zaufanie, jakim darzą ją klienci przełoży się na sukces placówek naszych partnerów - mówi Polikowski. - Z kolei połączenie marki BZWBK z wartościami wypracowanymi przez minibank, takimi jak szybkość, prostota obsługi oraz dostępność usług i produktów dzięki lokalizacji placówki blisko klienta sprawia, że placówki partnerskie stają się nową jakością. Dzięki tej zmianie partnerzy będą bardziej identyfikowani z naszym bankiem i będą mogli odnosić korzyści z potencjału marki BZWBK.
(agaka)
ZOBACZ W KATALOGU
PRZECZYTAJ ARTYKUŁY
Alior Bank rozszerza ofertę wsparcia dla franczyzobiorców. W ramach dwóch uzupełniających się programów mogą łącznie otrzymać do 100 tys. zł brutto.
Emilia Piesik weszła we franczyzowy biznes razem z mamą. Dziś sama ma dzieci i wciąż chwali sobie współpracę z franczyzodawcą.
Małgorzata Rodziewicz od 10 lat jest partnerem Santander Bank Polska. Jak ocenia współpracę z bankiem?
Joanna Ewert długo poznawała od podszewki Santander Bank Polska, aż wreszcie postanowiła zostać jego franczyzobiorczynią. Podczas zeszłorocznych Targów Franczyza została laureatką konkursu TOP Franczyzobiorca, w kategorii „Mistrz sociali”.
Franczyza Alior Banku liczy już 15 lat. Marta Radziwiłko, jedna z pierwszych franczyzobiorczyń marki, mówi, że nigdy się nie zawiodła i ciągle się rozwija.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE
Kredigo otwiera więcej biur niż planował. Partnerzy, żeby zarobić, muszą nauczyć się dobrze weryfikować klientów.
Fabryka Pizzy zamieniła się we włoską restaurację, która serwuje różnorodne dania. Czy ten ruch się opłacał?
Żeby myśleć o otwarciu własnego McDonalda nie wystarczą tysiące ani setki tysięcy złotych . Potrzeba więcej. Ile? I co franczyzobiorca Złotych Łuków dostanie w zamian?
Paweł Marynowski z ZapieCKanek startuje z franczyzą. Czym zapiekanki jego marki wyróżniają się od konkurencji?
Wiele osób wciąż myli franczyzę z franszyzą, która jest pojęciem z rynku ubezpieczeń. Niepoprawna jest również franczyzna czy też franszczyzna.
POPULARNE NA FORUM
Franczyza Credit Agricole/Alior Bank
Witam, czy ktoś ma doświadczenie z bankiem Credit Agricole i mógłby doradzić w jakim stopniu ta współpraca jest rentowna.
Velobank
Witam, czy ktoś prowadzi lub ma zamiar zacząć z velobankiem?
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes
Warto interesować się tematem czy lepiej wybrać inny bank ?
PEKAO PARTNER - FRANCZYZA
Witam, Czy posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat franczyzy Banku Pekao ? Chodzi głównie o wynagrodzenie i przyznawalnośc kredytów. Warto interesować się tematem...
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?
dofinansowania są różne konkursy organizowne przez gmine, miasto, ministerstwa w zaleznosci od pomyslu na biznes.
Firma pożyczkowa
Ja gdy wiem, że chce uzbierać na dany cel, stosuje zasadę50/30/20, dzięki temu oszczędzam i nie potrzebuję pożyczać pieniędzy.