W centrum lub na osiedlu
W jaki sposób banki rywalizują dzisiaj o klienta?
Obecnie instytucje finansowe oferują klientom produkty o podobnych parametrach, zaś liczące się na rynku banki konkurują przede wszystkim w zakresie jakości obsługi i dostępności usług. To kluczowe elementy przepisu na sukces, w osiągnięciu którego pomagamy naszym partnerom.
Które lokalizacje preferuje Bank BPH?
Najatrakcyjniejsze lokalizacje dla prowadzenia placówki franczyzowej Banku BPH to przede wszystkim centra miast. Z punktu widzenia geomarketingu ciekawe są również autonomiczne osiedla, które tworzą swoiste mikromiasteczka z dobrze zaplanowaną i niezależną infrastrukturą. Franczyzobiorcy z reguły przedstawiają wybrany przez siebie lokal do akceptacji centrali banku. Dodatkowo w Banku BPH funkcjonuje wewnętrzna baza, która skupia lokale ocenione i uznane przez nas za miejsca o wysokim potencjale. Każde z nich spełnia ściśle określone warunki w zakresie bezpieczeństwa, standardu i kubatury, pozwalające na profesjonalne świadczenie usług finansowych.
Jakie wymagania powinien spełnić partner Banku BPH?
Kandydat na partnera powinien mieć doświadczenie w branży finansowej i dysponować kwotą 35 tys. zł, niezbędną do otwarcia własnego oddziału. Tyle potrzeba do uruchomienia dwustanowiskowej placówki o powierzchni 40-70 m2. Centrala banku zrezygnowała z pobierania jednorazowej opłaty wstępnej.
rozmawiał (dw)
ZOBACZ W KATALOGU
PRZECZYTAJ ARTYKUŁY
Alior Bank rozszerza ofertę wsparcia dla franczyzobiorców. W ramach dwóch uzupełniających się programów mogą łącznie otrzymać do 100 tys. zł brutto.
Emilia Piesik weszła we franczyzowy biznes razem z mamą. Dziś sama ma dzieci i wciąż chwali sobie współpracę z franczyzodawcą.
Małgorzata Rodziewicz od 10 lat jest partnerem Santander Bank Polska. Jak ocenia współpracę z bankiem?
Joanna Ewert długo poznawała od podszewki Santander Bank Polska, aż wreszcie postanowiła zostać jego franczyzobiorczynią. Podczas zeszłorocznych Targów Franczyza została laureatką konkursu TOP Franczyzobiorca, w kategorii „Mistrz sociali”.
Franczyza Alior Banku liczy już 15 lat. Marta Radziwiłko, jedna z pierwszych franczyzobiorczyń marki, mówi, że nigdy się nie zawiodła i ciągle się rozwija.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE
Gastronomia, bankowość, usługi? Sprawdzamy, jakie branże i koncepty franczyzowe dobrze radzą sobie na rynku i jaki pomysł na biznes najprawdopodobniej sprawdzi się w 2024 roku.
Żeby myśleć o otwarciu własnego McDonalda nie wystarczą tysiące ani setki tysięcy złotych . Potrzeba więcej. Ile? I co franczyzobiorca Złotych Łuków dostanie w zamian?
Paweł Marynowski z ZapieCKanek startuje z franczyzą. Czym zapiekanki jego marki wyróżniają się od konkurencji?
Dwa gabinety pod szyldem Yasumi to za mało dla Aleksandry Michalskiej. Jakie ma plany na rozwój?
Pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Gdy ma się więcej pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.
POPULARNE NA FORUM
Franczyza Credit Agricole/Alior Bank
Witam, czy ktoś ma doświadczenie z bankiem Credit Agricole i mógłby doradzić w jakim stopniu ta współpraca jest rentowna.
Velobank
Witam, czy ktoś prowadzi lub ma zamiar zacząć z velobankiem?
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes
Warto interesować się tematem czy lepiej wybrać inny bank ?
PEKAO PARTNER - FRANCZYZA
Witam, Czy posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat franczyzy Banku Pekao ? Chodzi głównie o wynagrodzenie i przyznawalnośc kredytów. Warto interesować się tematem...
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?
dofinansowania są różne konkursy organizowne przez gmine, miasto, ministerstwa w zaleznosci od pomyslu na biznes.
Firma pożyczkowa
Ja gdy wiem, że chce uzbierać na dany cel, stosuje zasadę50/30/20, dzięki temu oszczędzam i nie potrzebuję pożyczać pieniędzy.