Dom Finansowy QS

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Opis systemu franczyzowego

Od 2001 roku jesteśmy wiodącą firmą w sektorze pośrednictwa finansowego w Polsce. Współpracujemy z kluczowymi bankami, firmami pożyczkowymi i ubezpieczeniowymi, których produkty oferujemy w zewnętrznej sieci agencyjnej i za pośrednictwem dynamicznie rozwijającej się sieci placówek franczyzowych. Jako nasz Partner masz dostęp do bogatej oferty kredytów, pożyczek i ubezpieczeń za pośrednictwem jednego, innowacyjnego systemu do sporządzania wniosków i zawierania polis. Dzięki temu w prosty sposób możesz dobrać najkorzystniejszą ofertę finansową dla swoich Klientów.

Program franczyzowy Domu Finansowego QS to efekt systematycznego rozwoju firmy. Przystępując do niego korzystasz ze wszystkich atutów naszej firmy:

 • rozpoznawalnej, ogólnokrajowej marki
 • bogatego doświadczenia i know-how zbieranego na rynku od 2001 roku
 • innowacyjnego oprogramowania i wsparcia IT
 • aktywnego wsparcia marketingowego

Franczyza Domu Finansowego QS to doskonała okazja do rozwinięcia własnego biznesu pod skrzydłami doświadczonej firmy oferującej najwyższe standardy na rynku pośrednictwa finansowego. Brak opłat i szerokie wsparcie sprawia, że prowadzenie własnego biznesu staje się proste. Przemyślana koncepcja wizualna przyciąga Klientów i sprawia, że wewnątrz placówki czują się bezpiecznie.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

100

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • dostęp do dedykowanych produktów finansowych
 • dedykowana Infolinia oraz pomoc Pracowników DFQS z Centrali
 • opieka Kierownika Regionalnego
 • szerokie wsparcie marketingowe
 • wsparcie akcji promocyjnych
 • bezpłatne szkolenia produktowe
 • atrakcyjne warunki finansowe
 • konkursy i imprezy integracyjne

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Nie pobieramy żadnych opłat franczyzowych, ani miesięcznych. Kwota inwestycji (ok 10 tys. Zł) w całości przeznaczona jest na odpowiednie oznakowanie placówki – zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Te środki Partner przeznacza na stworzenie przyjaznego Klientom wyglądu biura i zakup niezbędnego wyposażenia – mebli, komputerów, drukarek, itp.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży finansowej lub chcących podjąć pierwsze wyzwania w prowadzeniu własnego biznesu.  Nie pobieramy żadnych opłat franczyzowych, ani miesięcznych, wspieramy naszych Partnerów, razem pracując na sukces.

Wymagania lokalowe:

 • Powierzchnia placówki minimum 20 m2;
 • Wejście z ulicy z witryną;
 • Minimum 2 stanowiska obsługi;
 • Placówka zlokalizowana w miejscu o dużym przepływie ludzi.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Dom Finansowy QS SA

ul. Chłopska 53, 80-350 Gdańsk

(58) 766 86 66

franczyza@dfqs.pl

dfqs.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Dom Finansowy QS.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.