Image Instytut Kosmetologii

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Pragniemy zaproponować Państwu rozpoczęcie działalności w branży kosmetycznej i medycyny estetycznej pod skrzydłami Centrum Dystrybucji Image, przyjmując logo oraz standardy obowiązujące w prestiżowych salonach pod nazwą Instytut Kosmetologii Image lub Salon Kosmetyczny Image.

Pierwszy gabinet marki powstał w 1996 roku w Koninie. Od tego czasu firma rozwinęła się i działa prężnie na rynku kosmetycznym i medycyny estetycznej. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce kilku marek kosmetyków profesjonalnej oraz całej gamy urządzeń. Regularnie uczestniczymy w najważniejszych wydarzeniach w branży, takich jak kongresy i targi. Nasze produkty otrzymują nagrody dla najlepszych w swoich kategoriach. Stawiamy przede wszystkim na długotrwałą współpracę z naszymi partnerami. Nasz zespół składa się z kosmetologów, lekarzy, szkoleniowców, specjalistów ds. marketingu, pracowników biurowych, w sumie prawie dwudziestu osób, które każdego dnia pracują nad ulepszaniem kosmetyków, urządzeń, procedur zabiegowych.

Zapraszamy do grona najlepszych w tej branży.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

10

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • wsparcie w wyborze lokalizacji,
 • przygotowanie projektu lokalu oraz „wirtualnego spaceru”,
 • bardzo dobra identyfikacja marki Image dzięki ugruntowanej pozycji firmy na rynku,
 • doradztwo na każdym etapie oraz dobór odpowiednich technologii pozwalających na szybki zwrot inwestycji,
 • pełna obsługa w zakresie nowoczesnego umeblowania, projektu wnętrz, elementów wizualizacji na najwyższym poziomie,
 • możliwość stałego rozwoju dzięki szerokiemu dostępowi do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych,
 • najnowocześniejsze urządzenia, najwyższej jakości kosmetyki w atrakcyjnych cenach,
 • dostęp do szerokiej gamy akcesoriów z logo Image,
 • programy lojalnościowe, systemy punktowe,
 • gotowe materiały marketingowe (ulotki, plakaty, filmy reklamowe),
 • własna strona internetowa,
 • pełne wsparcie merytoryczne oraz marketingowe,
 • pełen zakres szkoleń, niezbędnych do pracy w gabinecie oraz stałe doszkalanie pracowników,
 • stały kontakt z Centrum Szkoleniowym Image oraz z opiekunem partnerstwa.

Otwarcie Instytutu Kosmetologii Image lub Salonu Kosmetycznego Image wiąże się z wieloma przygotowaniami. Służymy pomocą na każdym kroku podczas planowania i przygotowywania inwestycji. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala wybierać najlepsze rozwiązania, co w przyszłości zaowocuje sukcesem.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Inwestycja w wyposażenie Instytutu Kosmetologii Image wynosi od 99 000 – 199 000 pln netto w zależności od wyboru pakietu startowego,
 • koszt wyposażenia Salonu Kosmetycznego Image to inwestycja 49 900 pln netto do 89 900 pln netto.

Aby najbardziej optymalnie dostosować gabinet do realiów rynkowych, z inwestorem przeprowadzane są rozmowy na temat doboru urządzeń, kosmetyków oraz pozostałych elementów wyposażenia. Dysponujemy gotowymi rozwiązaniami, które dostosowujemy do specyfiki miejsca, w którym będzie mieścił się Instytut.

Nie pobieramy opłaty licencyjnej od partnerów.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • lokal Instytutu Kosmetologii Image powinien mieć co najmniej 80 m2 powierzchni, aby można było utworzyć co najmniej 3 pomieszczenia zabiegowe,
 • Salon Kosmetologii Image powinien mieć co najmniej 45 m2.

Ze względu na politykę jakości, stosowaną w naszych gabinetach, konieczne jest zachowanie najwyższych standardów wykonywania usług. Od partnera oczekujemy również nastawienia na długotrwałą współpracę i ciągły rozwój.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Centrum Dystrybucji Image

Plac Zamkowy 14, 62-500 Konin

664 477 701

arkadiusz.wojtczak@imagecentrum.pl

instytutimage.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Artur Mazurek

Arkadiusz Wojtczak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Image Instytut Kosmetologii.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.