Jak ugryźć milion we franczyzie?

Chcesz dowiedzieć się jak zarobić milion we franczyzie albo poznać 30 pomysłów na własną knajpę, kawiarnię i lodziarnię? Kup styczniowy numer "Własny Biznes FRANCHISING"!
 

W wydaniu nr 1/2022 (199)

SUPERTEMAT

30 pomysłów na własną knajpę, pizzerię, kawiarnię i lodziarnię

Gastronomia ma za sobą kolejny trudny rok. Najsilniejsi jednak przetrwali i znaleźli sposób 
na funkcjonowanie w nowych warunkach rynkowych. Sprawdźcie, z kim warto nawiązać współpracę.

RAPORT SPECJALNY

Jak ugryźć milion we franczyzie?

Czy prowadząc biznes we franczyzie, można obracać milionami? Oczywiście, że tak.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Czy da się zarobić na renowacji mebli?

Wzrost popytu na odnawiane meble powoduje, że pasję do renowacji można przekuć w intratny biznes. 
Na start potrzebne jest kilkadziesiąt tysięcy złotych. 

Otwieramy dom seniora

Polskie społeczeństwo się starzeje, więc seniorów przybywa. Rodziny często nie mają czasu ani możliwości zająć się bliskimi w podeszłym wieku. Z pomocą przychodzą im przedsiębiorcy – właściciele prywatnych domów seniora.

Zastaw się, a postaw się, bylebyś nie stracił

Aby zarobić, trzeba sprzedać rzecz należącą do klienta, którą czasowo przechowujemy, bo nie jest naszą własnością. Lombardy świetnie prosperują, a pożyczki pod zastaw są wysoko oprocentowane.

Jak zarabiać na szkoleniach

Wejście na rynek szkoleniowy jest łatwe, ale znacznie trudniej się na nim utrzymać. Co zrobić, żeby to się udało i na dodatek dobrze zarabiać?

Zapach pieniędzy, czyli zarabiamy na sprzedaży perfum

Coraz więcej osób poszukuje oryginalnych zapachów, innych niż te masowo dostępne na sklepowych półkach. Monika Zagajska odkryła tę niszę i otworzyła oryginalną perfumerię.

E-FIRMA

Nieruchomości w nowym wymiarze

Qupto Cloud by SenseVR to platforma do prezentacji nieruchomości w rozszerzonej rzeczywistości. Powstała, aby wesprzeć klientów w podjęciu decyzji o zakupie wymarzonego mieszkania lub domu.

Zarabiamy na Instagramie

Najlepsi instagramerzy inkasują nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych za jeden post. Czy łatwo osiągnąć sukces na tym polu? Ile trzeba mieć followersów, żeby zaczęły spływać oferty od firm?

BIZNES NA SZPILKACH

Jak zarabiać na rękodziele

Pasja i talent to za mało, żeby stworzyć dochodową firmę związaną z rękodziełem. Biznes rządzi się swoimi prawami i trzeba się go nauczyć.

MĘSKI BIZNES

Bezpieczeństwo ma swoją cenę

Są wszędzie: w sklepach, urzędach, na parkingach, osiedlach mieszkaniowych czy dużych koncertach. Rośnie popyt na agencje ochrony, które zarabiają na naszym poczuciu bezpieczeństwa.

MÓJ FRANCHISING

Masaż jest dobry na wszystko

Jarosław i Magdalena Jakubczakowie otworzyli salon Orient Massage tydzień przed lockdownem. – Przetrwaliśmy trudny czas, co nas wzmocniło i pozwoliło jeszcze lepiej poznać biznes – mówią. 

WŁASNY BIZNES

Stawiam na produkt, nie na nazwisko

Mistrz parkietu, piosenkarz, aktor i krawiec teatralny – do listy wykonywanych zawodów przez Stefano Terrazzino od niedawna można dopisać kolejny: właściciel lodziarni. 

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

365 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Marketing rządzi firmą

Trudno projektować biznes bez oglądania się na branżowe analizy i badania marketingowe. 
Kto „nie czyta” rynku, ten nie zrozumie potrzeb klienta.

ABC FRANCZYZY

10 najczęstszych błędów franczyzobiorców

Przedsiębiorca, który właśnie zamierza podpisać umowę franczyzową, ma w głowie wiele planów. Nowemu przedsięwzięciu towarzyszą radość i ekscytacja, ale i obawy. Podpowiadamy, jakich błędów na starcie unikać.

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl w zakładce Zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748