eSmoking World

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

eSmoking World to świat znanych i uznanych marek e-papierosów. Jesteśmy obecni na rynku od 2007 roku, czyli od samego początku istnienia e-papierosów. Każda z marek należących do eSmoking World ma swój świat, w którym nasi użytkownicy doskonale się odnajdują i do którego wracają. W ofercie posiadamy wielokrotnie nagradzane i uznane marki, takie jak Mild, Volish, Vype, LiQueen, P1, Provog, Aromativ, Cottien, Aspire, Kangertech, bazy i aromaty -  marki eFlavours  oraz wiele innych. Oprócz markowych e-papierosów i liquidów, w punkcie eSmoking World znajdą Państwo także wszystkie inne akcesoria niezbędne do e-palenia. Nasze produkty każdego dnia trafiają do tysięcy Polaków dlatego czujemy się zobowiązani do szczególnego dbania o najwyższą jakość naszych produktów. Dba o to m.in. eSmoking Liquids, jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie, specjalizujący się w produkcji płynów nikotynowych. Wszystkie nasze liquidy produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości.


Sieć franczyzowa eSmoking World to bezpieczeństwo prowadzenia własnej placówki z elektronicznymi papierosami w kontekście nowelizacji ustawy tytoniowej, która istotnie zmieni rynek e-papierosów. Według szacunkowych danych obecnie ok. 1,5 mln Polaków używa papierosów elektronicznych. Spółka CHIC Group właściciel marki eSmoking World sukcesywnie rozwija sieć franczyzową, aktualnie posiada 800 specjalistycznych punktów na terenie całej Polski i liczba ta stale się powiększa. System franczyzowy eSmoking World jest systemem opartym na strategii WIN-WIN. Warunkiem rozwoju firmy franczyzodawcy jest rozwój biznesu franczyzobiorcy. Franczyzodawca przez cały okres wspiera franczyzobiorcę w zakresie dotyczącym prowadzenia placówki eSmoking World.

JEDNOSTKI WŁASNE

400

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

350

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Współpraca z jednym z największych, najbardziej stabilnych podmiotów na polskim rynku e-papierosowym.
 • Opieka managera regionalnego.
 • Wsparcie marketingowe i operacyjne przez dział back office placówki franczyzowej.
 • Nowy program lojalnościowy eSmoking Club.
 • Wsparcie finansowe w kampaniach regionalnych.
 • Specjalistyczny system szkoleń w postaci platformy e-learningowej.
 • Szkolenie terenowe prowadzone przez wyspecjalizowany Dział Techniczny.
 • Bardzo dobra warunki handlowe oraz wsparcie biznesowe.
 • Pewny biznes i partner po wejściu Dyrektywy Tytoniowej.
 • Platforma CRM, ułatwiająca prowadzenie placówek. 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Koszt uruchomienia placówki ok. 28 tys. netto.
 • Brak opłaty licencyjnej.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Posiadanie/lub chęć rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.
 • Doświadczenie w handlu.
 • Mile widziane doświadczenie w handlu e-papierosami.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Chic Sp. z o.o. Sp.k.

Aleja Wojska Polskiego 23C, 63-500 Ostrzeszów

62 738 88 51

franczyza@esmokingworld.com

eSmokingWorld.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Natalia Kunze

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do eSmoking World.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.