FABBRICA Italian Comfort Food

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Powstaliśmy w czasach, kiedy oferta kulinarna w polskich miastach nie była tak bogata i zróżnicowana jak teraz. Tworząc pierwszą Fabrykę Pizzy przecieraliśmy szlaki. Naszym celem było otwarcie trattorii – czyli lokalu utrzymanego we włoskim stylu, o nieco mniej formalnym charakterze niż restauracja. Szybko staliśmy się bardzo popularnym miejscem i zyskaliśmy uznanie naszych gości. Z czasem Fabryka zaczęła się rozrastać. 

Po 24 latach Fabryka Pizzy prezentuje swoją nową odsłonę -FABBRICA Italian Comfort Food, to połaczenie tradycji z nowoczesnością. Zmiana nazwy naszej sieci nie wiąże się tylko z nową kartą i wystrojem - symbolizuje nasze zaangażowanie w rozwój na tle kulinarnym jak i determinację w dostarczaniu Wam atmosfery słonecznej Italii.

Naszą specjalnością jest włoska, słoneczna kuchnia. W  menu mamy pizze, makarony, risotto, gnocchi, sałatki, dania mięsne i rybne 

Nieprzerwanie od 2000 roku realizujemy nasze marzenie tworząc sieć włoskich restauracji. Jeśli i Ty marzysz o własnej restauracji, napisz do nas i dołącz do naszej sieci”.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

11

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Jesteśmy wsparciem dla naszych partnerów przez cały czas. Od momentu podpisania umowy, przez okres inwestycyjny aż po codzienne funkcjonowanie. Stałym elementem naszych lokali jest przemyślane menu oraz wysoka jakość produktów, z których przyrządzamy dania

Dajemy sprawdzony sposób na działanie. Dostarczamy kompletny projekt restauracji (architektura wnętrza, rozkład pomieszczeń łącznie z zapleczem i wyposażeniem, wizualizacje). Przeprowadzamy szkolenia oraz przekazujemy całą wiedzę, którą zgromadziliśmy przez ponad dwadzieścia lat naszego działania.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji uzależniona jest od wielkości lokalu oraz jego stanu technicznego

  • Kwota inwestycji: od 300 000 zł  
  • Opłata wstępna: 25 000 zł
  • Oplata miesięczna: 2% od obrotu brutto+2500 netto opłaty stałej

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Zabezpieczenie finansowe dla inwestycji.

Zaangażowanie i chęć nauki.

Każdą lokalizacje oceniamy indywidualnie.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Fabryka Pizzy spółka z o.o.

Ul. Zwierzyniecka 17/28, 30-611 Kraków

509 675 426

biuro@fabrykapizzy.pl

fabrykapizzy.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Małgorzata Zych

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do FABBRICA Italian Comfort Food.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Fabryka Pizzy spółka z o.o. (Ul. Zwierzyniecka 17/28, 30-611 Kraków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego FABBRICA Italian Comfort Food oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie fabrykapizzy.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.