Ice Queen Magda Gessler

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

 „Ice Queen Magda Gessler” to marka lodziarska prowadzona przez znaną i cenioną polską restauratorkę Magdę Gessler.

Oferujemy Ci możliwość stworzenia swojej własnej lodziarni tuż pod doświadczonym okiem najbardziej rozpoznawalnego nazwiska kulinarnego w Polsce. Wspierany przez nasz zespół, jako szef będziesz budował swój własny biznes franczyzowy wykorzystując do tego nasze doświadczenie.

RÓŻNE MODELE WSPÓŁPRACY

 1. Wyspa - całoroczny punkt z lodami i deserami. Koszt inwestycji: ok. 35.000 zł netto
 2. Przyczepa gastronomiczna - mobilny punkt z lodami i deserami. Koszt inwestycji: wypożyczenie 6.000 zł netto lub zakup 50.000 zł netto
 3. Kawiarnia - punkt z lodami i deserami z pozwoleniem na sprzedaż innych produktów. Koszt inwestycji ustalany indywidualnie
 4. Punkt sprzedaży mobilnej - sprzedaż z mobilnej lodówki. Koszt inwestycji: wypożyczenie lodówki 2.000 zł netto/miesiąc

Zapewniamy dostawę zawsze świeżych i jakościowych produktów. Wszystkie lody produkujemy na bazie tylko naturalnych składników i regularnie wzbogacamy naszą ofertę o nowe smaki. Ponadto nie musisz się martwić o przydatne w Twoim biznesie dodatki tj. wafle, opakowania, stroje dla pracowników. Dzięki naszemu sprawdzonemu systemowi dostaw i obsługi serwisowej wszystko dotrze do Ciebie sprawnie i zawsze na czas.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

35

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Naszym Partnerom oferujemy:

 • silną markę o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • renomę Magdy Gessler - jednej z najbardziej cenionych postaci w branży gastronomicznej,
 • bogatą ofertę jakościowych wyrobów,
 • wsparcie sprzedaży: dedykowane opakowania, wizualizacje lodziarni, stroje pracownicze, materiały reklamowe, sprawdzony system dostaw,
 • wsparcie marketingowe: pakiet działań promocyjnych, materiały reklamowe, wydarzenia z udziałem Magdy Gessler, kampanie w głównych kanałach marki Ice Queen oraz na profilach Magdy Gessler; wsparcie w formie kampanii Google kierujących do Twojego punktu, lokowanie Twojego punktu na profilach marki Ice Queen w Social Mediach, oznaczanie lokalizacji Twojego punktu na profilach marki Ice Queen w Social Mediach, atrakcyjne nagrody dla klientów oraz najaktywniejszych fanów w mediach społecznościowych.

Dzięki jasnym i uczciwym zasadom współpracy razem tworzymy model który pozwala budować  długoterminową wartość niezależnego przedsiębiorstwa i możliwość zarządzania nim od początku do końca.
 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji uzależniona jest od wyboru modelu współpracy.

Opłata wstępna, jednorazowa to 1 000 tys. zł netto, a miesięczna opłata franczyzowa to jedynie 500 zł netto. Dla punktu całorocznego (umowa wieloletnia) koszt opłaty wstępnej to 1 500 zł netto.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Poszukujemy zorientowanych na sukces partnerów z całej Polski, którzy chcą prowadzić własną firmę. Indywidualnie podchodzimy do oceny potencjału sprzedażowego w każdej lokalizacji.

Od kandydatów na naszych partnerów oczekujemy:

 • umiejętności kierowania zespołem - będziesz liderem dla swoich pracowników
 • pozytywnego nastawienia do klienta
 • zaangażowania, optymizmu i motywacji do pracy
 • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działalności.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

ITA Sp. z o.o.

Skwer Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 5, 01-015 Warszawa

883 358 888

kontakt@icequeenmagdagessler.pl

icequeenmagdagessler.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Ice Queen Magda Gessler.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.