Trafika

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

PARTNER BIZNESOWY PROWADZI SALON PRASOWY POD MARKĄ TRAFIKA. Partner prowadząc własną działalność gospodarczą, świadczy usługi na rzecz Tabak Polska Sp. z o.o. zgodnie ze standardami funkcjonowania sieci (prowadzenie sprzedaży, dbałość o zatowarowanie i ekspozycję w salonie) TABAK POLSKA ZAPEWNIA: WYPOSAŻENIE, W TYM KASĘ FISKALNĄ, TOWAR PRZEZ CAŁY OKRES WSPÓŁPRACY. KOSZTY PROWADZENIA SALONU SĄ PO STRONIE TABAK POLSKA. PARTNER ZOBLIGOWANY JEST DO ZATRUDNIENIA PRACOWNIKA.​

JEDNOSTKI WŁASNE

144

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

26

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wdrożenie Partnera w prowadzenie salonu prasowego przez okres 2 tygodni, wsparcie Kierownika Regionalnego przez cały okres współpracy​.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • kaucja zwrotna w kwocie 10 000 złotych, zwrotna w przypadku rozwiązania współpracy.
  • weksel in blanko
  • 2 poręczycieli

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, osobiste zaangażowanie Partnera w prowadzenie salonu.​


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Tabak Polska Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 14, 53-609 Wrocław

71 359 72 34

barbarabrenska@tabakpolska.com.pl

tabakpolska.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Barbara Breńska tel. 505 550 629​

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Trafika.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.