Baumgart Kaffee

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Baumgart Kaffee to historia o tym, jak wielka miłość do kawy przeradza się w rodzinną palarnię. To także historia o tym, jak czternastoletni chłopiec spełnia swoje marzenie i dziś, jako dorosły człowiek, po wielu próbach, doświadczeniach i potknięciach – zarządza rozpoznawalną marką. To także historia o sile rodziny, pracownikach, którzy stają się przyjaciółmi i patrzeniu w tę samą stronę.
 
    Jesteśmy firmą, która działa na rynku od ośmiu lat. Przez wszystkie te lata doskonaliliśmy nasz model biznesowy, poszerzaliśmy asortyment i same usługi, by dziś cieszyć się palarnią kawy i niezwykłą manufakturą słodyczy. Sprowadzamy ziarna kawy z różnych stron świata, by potem palić je w tradycyjnych piecach bębnowych, pracujemy na prawdziwej belgijskiej czekoladzie, by łączyć ją z liofilizowanymi owocami, bakaliami, a nawet jadalnymi płatkami kwiatów. Nasze produkty mogą uzależnić, co potwierdzają wracający do nas od wielu lat klienci! W naszym asortymencie znajdziesz kawy, herbaty, czekolady, trufle, kremy czy syropy. Z własnych produktów możemy skomponować przepiękne i przepyszne zestawy prezentowe. Nie znamy innej firmy, która może się tym pochwalić!

Nasz model franczyzowy to biznes oparty na dwóch filarach:
 
1. Filar podstawowy, to regionalna dystrybucja naszych produktów z gwarantem wyłączności terytorialnej. Odbiorcami produktów są: delikatesy, agencje reklamowe, kwiaciarnie, sklepy, restauracje, hotele, hurtownie, firmy eventowe itp. 
2. Drugim filarem jest prowadzenie firmowych sklepów ze słodyczami, kawami, herbatami, na bazie których na miejscu komponujemy niezwykłe upominki, które stanowią o naszej sile i pozwalają realizować wysokie zyski.
 
W ramach współpracy gwarantujemy:
 
  • wyłączność terytorialną,
  • udział w sprzedaży online całej marki Baumgart Kaffee, 
  • przekazanie do obsługi klientów z danego terenu, których aktualnie obsługujemy,
  • aktywne szkolenia sprzedażowe (nasz handlowiec pracuje razem z Tobą na Twoim terenie i pomaga w pozyskiwaniu pierwszych klientów).
 

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Podejmując współpracę z Baumgart Kaffee otrzymasz możliwość prowadzenia unikalnych sklepów z tradycyjnie paloną kawą, słodyczami na bazie belgijskiej czekolady, herbatą i zestawami prezentowymi. Oprócz tego umożliwimy Ci dystrybucję produktów w lokalnych sklepach, restauracjach, agencjach reklamowych, firmach, kwiaciarniach itp. 
Co oferujemy? Wszystko to, co wypracowaliśmy na przestrzeni lat i doświadczeń! Otrzymasz od nas najwyższej jakości produkty, pełne wsparcie marketingowe takie jak katalogi, ulotki, wizytówki, szkolenie produktowe oraz szkolenie z obsługi klienta, gdzie zapoznamy Cię z misją i filozofią naszej firmy, a także w pełni wdrożymy do prowadzenia działalności. Będziemy Twoimi doradcami i wsparciem, ponieważ zależy nam na tym, by przedsięwzięcie, które będziemy tworzyć przynosiło nie tylko zyski, ale także satysfakcję i uśmiech.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Naszym założeniem jest znalezienie na terenie całego kraju 40 partnerów franczyzowych. Na początek wymagamy pełnego zaangażowania w prowadzenie biznesu oraz wkładu finansowego w wysokości 40 – 100 tysięcy złotych.(w tym opłata licencyjna 8 tysięcy złotych) Zależy nam na tym, by rozwijać markę Baumgart z ludźmi takimi, jak my: zaangażowanymi, pełnymi pasji i pracowitymi. 
    Ile można zarobić? Konkrety: pracujemy na wysokich marżach, poziom rentowności osiąga się w ciągu 1 – 3 miesięcy, a dobrze prowadzony punkt sprzedaży w połączeniu z lokalną dystrybucją generuje zysk w przedziale 10 – 30 tysięcy złotych (w miesiącach około świątecznych nawet powyżej 50 tysięcy złotych). Jeden punkt sprzedaży można prowadzić samodzielnie lub wraz z maksymalnie w 2 – 3 pracownikami, w zależności od rozwoju. 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, warunkami i możliwościami, jakie daje przystąpienie do budowania z nami marki Baumgart. Do usłyszenia!

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Od kandydatów wymagamy: 
- pozytywnego podejścia do życia i dużo uśmiechu oraz energii
- słowności, wiarygodności i uczciwości 
- gotowości do pełnego zaangażowania w rozwój Baumgart Kaffee
- profesjonalnego podejścia do organizowanych szkoleń
- dbałości o rozwój marki
- gotowości do oklejenia auta zgodnie z barwami firmy 
- własne nie kredytowane środki finansowe pozwalające na start biznesu i funkcjonowanie przez minimum 3 miesiące aż do momentu osiągnięcia rentowności
 
Nie wymagamy znajomości branży i doświadczenia biznesowego. 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Baumgart Kaffee

ul. Słoneczna 11, 86-021 Żołędowo (okolice Bydgoszczy)

+48 727 903 119

jakub@baumgart-kaffee.pl

baumgart-kaffee.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jakub Baumgart

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Baumgart Kaffee.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Baumgart Kaffee (ul. Słoneczna 11, 86-021 Żołędowo (okolice Bydgoszczy)). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Baumgart Kaffee oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie baumgart-kaffee.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.