Erbil Doner Kebab

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Witaj w Erbil Kebab - miejscu, w którym specjalnie dla Ciebie przyrządzamy prawdziwe, tradycyjne dania kuchni Bliskiego Wschodu.

Ofertę naszych restauracji opieramy na sprawdzonych przez lata recepturach. Dla klientów przygotowaliśmy szeroką gamę dań mięsnych, sałatek oraz napojów dzięki czemu u nas każdy znajdzie coś dla siebie.  Do przygotowania naszych potraw stosujemy wyłącznie świeże i naturalne składniki. Gwarantuje to, że smak naszych dań jest w stanie sprostać wymogom wszystkich smakoszy. Dla nas Kebab to coś więcej niż tylko szybka przekąska. Najlepszą rekomendacją dla naszej oferty są zadowoleni klienci, którzy docenili wyjątkowość naszych specjałów i powracają do nas przy każdej możliwej okazji. Dopełnieniem wysokiej jakości produktów jest miła, zawsze uśmiechnięta obsługa oraz krótki czas realizacji zamówień.

Naszym celem jest stworzenie silnej, ogólnopolskiej marki, bazującej na wieloletnim doświadczeniu, którym chętnie się z Tobą podzielimy! Franczyzobiorcom oferujemy najlepsze na rynku warunki współpracy. Z własnego doświadczenia wiemy, że najtrudniejsze są pierwsze kroki we własnym biznesie, dlatego zwolnimy Cię z miesięcznych opłat licencyjnych. Służymy wsparciem już od pierwszego dnia współpracy. Pamiętaj, że jako duża struktura jesteśmy w stanie zminimalizować wstępne koszty związane z otwarciem i prowadzeniem Twojego lokalu. Współpracując z nami zyskujesz więcej!

Nie ma znaczenia czy posiadasz już lokal czy dopiero poszukujesz odpowiedniej lokalizacji. Skontaktuj się z nami a z przyjemnością spotkamy się z Tobą. Przedstawimy Ci warunki współpracy, lub wspomożemy w wyborze odpowiedniego lokalu.

W ramach naszej sieci franczyzowej panuje przyjazna atmosfera, a przy wzajemnej współpracy kierujemy się przede wszystkim szczerością, uczciwością i wzajemnym szacunkiem. Współpracując z nami możesz liczyć na w pełni jasne i przejrzyste zasady a także wsparcie zawsze, kiedy będziesz go potrzebował.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu lub masz jakieś dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu!

JEDNOSTKI WŁASNE

10

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

4

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Erbil Doner Kebab zapewnia swoim franczyzobiorcom pomoc we wszystkich fazach realizacji projektu:

 • pomoc w znalezieniu lokalu,
 • analiza rynku i konkurencji,
 • projekt i aranżacja wnętrza,
 • plan inwestycji,
 • pomoc w realizacji inwestycji,
 • szkolenia.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • zwolnienie z miesięcznej opłaty licencyjnej,
 • opłata wstępna - 15 tys. zł netto (w tym szkolenie pracowników, projekt technologiczny, nadzór inwestycyjny).

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • preferowane lokalizacje w centrach handlowych na części food court oraz w centrach miast,
 • powierzchnia: centra handlowe - 40-70 mkw., centra miast - 70-150 mkw.,
 • lokal własny lub wynajęty.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Erbil Doner Kebab Farhan Aziz

ul.Lubartowska 26/U4, 20-085 Lublin

577 333 620, 501 323 390

biuroerbilkebab@gmail.com

erbil-kebab.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Magdalena Ziarkowska

 mail: erbilkebabfranchising@gmail.com

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Erbil Doner Kebab.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Erbil Doner Kebab Farhan Aziz (ul.Lubartowska 26/U4, 20-085 Lublin ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Erbil Doner Kebab oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie erbil-kebab.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.