Maxipizza

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Oferujemy cztery różne programy franczyzowe dostosowane do indywidualnych możliwości przyszłych partnerów. Dzięki temu możemy w elastyczny sposób nawiązać współpracę z osobami chcącymi prowadzić restaurację Maxipizza zarówno w dużym jaki małym mieście, oferta przewiduje także współpracę z przedsiębiorcami  działającym pod inną marką , a rozważającymi zmianę marki na Maxipizza. Wówczas przy minimalnym wkładzie finansowym jesteśmy w stanie przenieść to co najlepsze z Maxipizzy i tym samym zwiększyć obroty oraz zyski. Jeden z  programów franczyzowych jest dedykowany dla naszych obecnych lub byłych pracowników dla których mamy przygotowaną wyjątkowo korzystną ofertę. 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Pakiet startowy o wartości nawet 150 000 zł ( w urządzeniach i oprogramowaniu wstawianym przez Maxipizzę ) 
  • Szkolenia personelu , wsparcie księgowe , marketingowe , informatyczne, graficzne i technologiczne.
  • Ogólnopolski marketing , projekty graficzne , aplikacje na telefon , autorski system komputerowy stale ulepszany przez własny dział informatyczny , projekty ulotek , promocji itp. 
  • Opracowanie projektu technologicznego, możliwość wykonania wizualizacji 3D
  • Doskonale zorganizowana logistyka
  • Możliwość ubiegania się o pożyczkę od Franczyzodawcy

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji od  100 000 zł 

Opłaty licencyjne od 2,5% od obrotu i 815 zł netto opłaty marketingowej.  


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Posiadanie odpowiedniego dla gastronomii lokalu  o odpowiedniej powierzchni
  • Posiadanie niezbędnych własnych środków finansowych
  • Pozytywne nastawienie do pracy. 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Maxipizza Spółka Akcyjna

ul. Słoneczna 1, 25-731 Kielce

41 366 33 13

franczyza@maxipizza.pl

maxipizza.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Karol Molenda

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Maxipizza.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Maxipizza Spółka Akcyjna (ul. Słoneczna 1, 25-731 Kielce). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Maxipizza oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie maxipizza.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.