Piotr Polk na Targach Franczyza

Już za trzy tygodnie, po raz 15. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Targi Franczyza, największe dziś wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. To jedyne takie miejsce, w którym pod jednym dachem gromadzą się co roku franczyzodawcy oraz kilka tysięcy ludzi, którzy chcą nawiązać biznesową współpracę. Przez trzy dni odbywają się spotkania, toczą się rozmowy, negocjacje i podpisywane są umowy. W tym roku odwiedzający mogą wybierać spośród 200 sprawdzonych pomysłów na biznes. Nim jednak dokonają być może najważniejszego w życiu wyboru, korzystają z wiedzy i doświadczenia ekspertów na Forum Szkoleniowym. Jego gościem specjalnym będzie Piotr Polk, aktor i właściciel marki meblarskiej „by Polk”, który opowie, jak swoją pasję przekuwa w biznes. Spotkanie z Piotrem Polkiem rozpocznie się w piątek 27 października o godz. 15.30.
200 pomysłów na biznes
Targi Franczyza to jedno z nielicznych wydarzeń targowych w Polsce, które od lat odnotowuje systematyczny wzrost liczby wystawców i powierzchni. W tym roku w trzynastu salach Pałacu Kultury i Nauki (prawie cały parter) zaprezentuje się 200 marek franczyzowych lub partnerskich o kwocie inwestycji od kilkunastu tysięcy po kilkanaście milionów złotych. O przyszłych franczyzobiorców zabiegają przedstawiciele firm z kilkunastu branż, którzy dokładają starań, by wyróżnić swoją ofertę. Coraz częstszym zabiegiem jest odtwarzanie placówek handlowych lub usługowych, aby kandydaci zobaczyli, jak może wyglądać ich biznes.
– Targi Franczyza to impreza obowiązkowa dla franczyzodawców poszukujących partnerów, jak i firm dbających o wizerunek na rynku franczyzy – mówi Grzegorz Karmowski, dyrektor Wydziału Rozwoju sieci partnerskiej Nest Banku.
Do najliczniej reprezentowanych branż tradycyjnie należy gastronomia – na tegorocznych Targach zaprezentuje się 60 marek gastronomicznych. Prym wśród nich wiodą marki restauracyjne, m.in.: McDonlad’s, Burger King, Salad Story, Telepizza, Kebab King, Biesiadowo, Dominos Pizza, Bafra Kebab czy New York Pizza. Coraz liczniej się pojawiają się na Targach również marki lodowe (Carte Dor, Chop Chop Lody Tajskie, Lody Bonano, Lodolandia, Mangatto, Lody Marsjano) oraz kawiarniane (Coffeeloffee, Coffee Feel, So! Coffee). Popularnością wśród odwiedzających cieszą się również koncepty sklepów spożywczo-przemysłowych, wśród wystawców z tej branży pojawią się: Carrrefour, Delikatesy Centrum, Groszek, Intermarche Żabka i inne.
Przedsiębiorcy zainteresowani konceptami z branży finansowej i ubezpieczeniowej, znajdą oferty m.in.: PZU, Superpolisy, Credit Agricole, Eurobanku, Getin Noble Banku, Nest Banku oraz biur księgowych Tax Care, które w zeszłym roku weszły w pełną franczyzę. Wśród wystawców pojawią się również przedstawiciele rynku nieruchomości, w tym Dom Development, Metrohouse i Północ Nieruchomości. O szansę na wejście do Polski powalczą również koncepty z USA, Australii, Indii, Albanii, Białorusi, Holandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Rumunii i Ukrainy.
Koszt biletu zakupionego w kasie Targów wynosi 20 zł. Darmowy bilet, po wypełnieniu ankiety, dostępny jest również w aktualnym wydaniu miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".

ZOBACZ W KATALOGU


























































PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

Joanna Zając postanowiła przeprowadzić się do innego miasta, żeby móc objąć sklep Żabki wskazany przez franczyzodawcę. Czy nie żałuje swojej decyzji?
Żabka stawia na rozwój w mniejszych miejscowościach i otwiera swój siedmiotysięczny sklep.
Pandemia kiedyś się skończy, czego wszyscy nie możemy się już doczekać. Jaki biznes wybrać na postpandemiczne czasy?
W 2020 roku do sieci Groszek dołączyło o 100 sklepów więcej niż w poprzednim. W tym roku firma chce rosnąć jeszcze szybciej.
W jaki biznes zainwestować, żeby zwiększyć swoje szanse na godziwe zyski? Oto nasze podpowiedzi.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

W nowym numerze "Własny Biznes FRANCHISING" podpowiadamy, w jaki biznes zainwestować, żeby zwiększyć swoje szanse na godziwe zyski.
Żeby myśleć o otwarciu własnego McDonalda nie wystarczą tysiące ani setki tysięcy złotych . Potrzeba więcej. Ile? I co franczyzobiorca Złotych Łuków dostanie w zamian?
Wzory umów
– Klienci wolą dziś robić zakupy lokalnie, w polskich firmach. A my jesteśmy firmą opartą w 100 proc. na rodzimym kapitale – mówi Piotr Langierowicz z Majster Budowlane ABC.
W co zainwestować – czy warto porzucić ciepły etat i wybrać własną firmę? Podpowiadamy, jaki biznes najlepiej otworzyć w 2020 roku.
POPULARNE NA FORUM
Księgowość na własny rachunek
Do rozliczeń firmy korzystam z taxeon - wg mnie najprostszy program do rozliczania działalności i wszystko za 19 pln :) polecam
Praca magisterska - licencjacka o franchisingu
Cześć! Piszę mgr o franczyzie bankowej i niestety brakuję mi materiałów :( Ktoś poratuje ?
Wolność kocham i rozumiem
Panie rzeczniku , chyba powinien Pan już przejść na zasłużoną emeryturę.
Franczyzobiorcy zabki
Witam, jestem studentką FIR i proszę o wypełnienie ankiety na temat "franczyza jako źródła finansowania przedsiębiorstwa". Link...
Klient może spać spokojnie
czy dotyczy to umów frnczyzowych podpisanych listownie
Monitoring sklepu w niewielkiej miejscowości
Teraz alarm to podstawa, nie wyobrażam sobie sklepu bez systemu alarmowego. My tez oczywiście go mamy.
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?
Z mojego doświadczenia wynika, że najważniejszy jest program do pełnej księgowości to zdecydowanie był świetny zakup.
Prośba o pomoc w wypełnianiu ankiety do pracy licencjackiej
Szanowni Państwo, prowadzę badania wśród franczyzobiorców do pracy licencjackiej. Jeśli ktoś z Państwa zechciałby wypełnić moją krótką ankietę byłabym bardzo...