Stava - niezawodne dowozy

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Stava – jedyna franczyza w Polsce z gwarancją zysku na piśmie!

Słyszałeś, że w biznesie nie ma gwarancji? Zastanawiasz się, gdzie jest haczyk? Otóż zaskoczymy Cię – Jako jedyni w Polsce, damy Ci gwarancję zysku na piśmie, bez żadnych gwiazdek czy „ale”.

Czym jest Stava? Jesteśmy firmą gastro-kurierską zajmującą się dowożeniem posiłków oraz zakupów z restauracji i sklepów do klientów. Działamy na rynku Polskim ponad 7 lat, a niebawem otwieramy 50-ty oddział w Polsce.

Nasz system wprowadziliśmy również na rynek niemiecki, gdzie powstał pierwszy oddział i mamy sprawdzone, że powielając wypracowany przez nas schemat Tobie też się uda. Dlatego jesteśmy skłonni dać Ci gwarancję zysku na piśmie, co oznacza, że jeżeli będziesz prowadził oddział zgodnie z naszym modelem i według naszych wskazówek to osiągniesz zysk, a jeżeli mimo wszystko ją wygenerujesz to Stava ją pokryje.

We wrześniu 2021 r. zmieniliśmy zasady, całkowicie rezygnując z opłaty wstępnej oraz umożliwiając naszym partnerom wynajem sprzętu od Stava. W czerwcu 2022 r. do tego wszystkiego zdecydowaliśmy się dać naszym partnerom gwarancję zysku – wszystko dlatego, że jesteśmy pewni Twojego sukcesu sukces i chcemy dać Ci więcej niż tylko obietnice.

Gwarancja zysku jest dla Ciebie również zapewnieniem, że Stava dołoży wszelkich starań, aby Twój biznes funkcjonował i przynosił zyski już od pierwszego miesiąca.

Czy wiesz, że Stava w wielu miastach obsługuje restauracjom zamówienia, które pochodzą z portali takich jak np. Pyszne.pl, Uber Eats, Glovo? Dodatkowo obsługujemy pozostałe kanały restauracji takie jak własna strona czy zamówienia telefoniczne.

Taka usługa w połączeniu z jakością, którą gwarantuje zaangażowanie franczyzobiorcy przy wsparciu systemem IT oraz opieką zespołu koordynatorów daje gwarancję sukcesu.

Dla naszych klientów główną korzyścią jest:

 • obniżenie kosztów dostaw (w porównaniu do własnych dostawców / zewnętrznych portali) nawet o 20-30%
 • szybsze dostawy (system Stava optymalizuje kolejki, minimalizuje puste przejazdy, rozdziela zadania automatycznie)
 • brak problemów z pracownikami czy samochodami. To my zajmujemy się wszystkim od A do Z a restaurator może skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Jesteśmy członkiem Związku Pracodawców HoReCa, oraz Polskiej Organizacji Franczyzodawców, a także dołączyliśmy do grona franczyzodawców stosujących Kodeks Dobrych Praktyk.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

48 + kilka w trakcie uruchamiania

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • gwarancja zysku
 • brak opłaty wstępnej
 • możliwość wynajęcia większości sprzętu – to Stava wyposaży Twój oddział
 • zyski już przy małej skali – oddziały osiągają rentowność już od 25-30 dowozów dziennie
 • duży potencjał rozwoju – nawet na małych terytoriach jest wiele restauracji czy sklepów dla których możemy świadczyć usługę. Każdy samochód zaangażowany w dowozy to 1000 – 2500 zł zysku. Najmniejsze oddziały mają ich kilka, największe kilkadziesiąt.
 • najlepsze na rynku i ciągle udoskonalane narzędzia IT – w ramach współpracy otrzymujesz dostęp do systemu logistycznego Stava, systemu administracyjnego Stava, oraz Stava Finance – systemu, który służy do bieżącego przewidywania, oraz monitorowania wszystkich przychodów, kosztów, zysków i strat. Jedyne czego potrzebujesz to nauczyć się z nich korzystać.
 • stabilna pozycja na rynku – Stava to marka obecna na Polskim rynku ponad 7 lat. Świadczymy najwyższe standardy usług co przyciągnęło już do nas wiele dużych, Polskich oraz zagranicznych sieci z branży gastro oraz handlu, takich jak McDonald’s, Decathlon, Stokrotka, KFC, POLOMarket, Pizza Hut, Gruby Benek i innych...
 • pełne wsparcie profesjonalistów – nie można być specjalistą we wszystkich dziedzinach, dlatego do dyspozycji naszych partnerów są: dedykowany opiekun regionalny, centralny zespół sprzedaży, centralna koordynacja, Key account menager.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Brak opłaty wstępnej. Kwota początkowej inwestycji już od 10 tys. zł!


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • osobiste 100% zaangażowanie właściciela oddziału w prowadzenie oddziału
 • miasto powyżej 40 tys. mieszkańców
 • zamieszkiwanie w miejscowości / pobliżu miejscowości, w której chce się prowadzić oddział

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Stava S.A.

ul. Kowalska 1, 45-588 Opole

882 437 806

franczyza@stava.pl

franczyza.stava.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jarosław Chłopecki

kierownik ds. rozwoju sieci 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Stava - niezawodne dowozy.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Stava S.A. (ul. Kowalska 1, 45-588 Opole). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Stava - niezawodne dowozy oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie franczyza.stava.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.