Stava - niezawodne dowozy

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Stava - TWÓJ BIZNES ZA 10 000 ZŁ!

Otwórz własny oddział Stava i zarabiaj na dowozach jedzenia oraz zakupów

Marzysz o własnym biznesie, ale boisz się, że nie masz odpowiednio dużo pieniędzy? Chcesz już zwolnić swojego szefa i samodzielnie zarządzać swoim czasem? Doskonale! Nasza franczyza jest właśnie dla Ciebie!

Zmieniamy zasady!

Teraz wystarczy tylko 10 000 zł i możesz mieć swój własny biznes. Brak opłaty wstępnej. Nie musisz się martwić wyposażeniem oddziału - to my zapłacimy za niezbędny sprzęt!

Pomagamy restauracjom i sklepom rozwijać biznes na dowozach

Obsługujemy zamówienia spływające z portali (np. Pyszne.pl, Uber Eats, Glovo), jak również te telefoniczne i ze strony internetowej restauracji czy sklepu. Kwestię dowozu sprowadzamy do kilku kliknięć na tablecie. Dla naszych klientów oznacza to:
• Obniżenie kosztów dostaw
• Krótsze czasy dostaw
• Zero kłopotów z kurierami i pojazdami

Stava to lider rynku i wydawca corocznych branżowych raportów o rynku dowozów jedzenia. 

Stava jest członkiem Związku Pracodawców HoReCa oraz Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

48 + kilka w trakcie uruchamiania

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

·       Brak opłaty wstępnej - całkowita inwestycja na start już od 10 tys. zł
·       To my wyposażymy Twój oddział - Stava zakupi większość niezbędnego sprzętu, który jest potrzebny na start oddziału
·       Osiągasz zyski już od małej skali - oddział może być zyskowny już od 30 dowozów dziennie.
·       Masz duży potencjał rozwoju - każdy samochód zaangażowany w dowozy to 1000 - 2500 zł zysku miesięcznie. Największe oddziały angażują po kilkadziesiąt samochodów i nadal rosną. Liczba dowozów w sieci rośnie w tempie ponad 10% miesięcznie.
·       Otrzymujesz najlepsze narzędzia - czyli oprogramowanie automatyzujące logistykę, administrację i finanse. Umów się na prezentację i przekonaj się sam, w czym tkwi różnica.
·       Korzystasz z zaufania klientów - Stava to marka znana z najwyższych standardów. Zainicjowana przez nas w związku z koronawirusem akcja #bezpiecznedowozy przyciągnęła blisko 20 największych sieci gastronomicznych w Polsce.
·       Masz bezpieczeństwo - wynikające ze współpracy ze sprawdzonym partnerem, liderem rynku, o największej skali, renomie i 7-letnim doświadczeniu w branży.
·       Najlepsi współpracują właśnie ze Stavą – McDonald’s, Decathlon, KFC, Stokrotka, Pizza Hut, POLOmarket, Gruby Benek i inni


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Brak opłaty wstępnej. Kwota początkowej inwestycji już od 10 tys. zł!


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • osobiste zaangażowanie właściciela w rozwój i prowadzenie oddziału
  • miasto powyżej 40 tys. mieszkańców​

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Stava S.A.

ul. Kowalska 1, 45-588 Opole

882 437 806

franczyza@stava.pl

franczyza.stava.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jarosław Chłopecki

kierownik ds. rozwoju sieci 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Stava - niezawodne dowozy.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Stava S.A. (ul. Kowalska 1, 45-588 Opole). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Stava - niezawodne dowozy oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie franczyza.stava.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.