Leonardo School

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Leonardo School® to miejsce dedykowane tylko dzieciom, stworzone od podstaw z myślą o najmłodszych. To sprawdzone rozwiązanie biznesowe wsparte wieloletnim doświadczeniem. Leonardo School® oferuje naukę języka angielskiego dla dzieci metodą Leo English, metodę efektywnej nauki Leo Maniak oraz szeroką gamę produktów edukacyjnych Play&Learn.

Zapraszamy do współpracy na zasadach franczyzy oferując najkorzystniejsze warunki na rynku

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 40

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Współpraca z Leonardo School™ jest możliwa na zasadzie licencji przeznaczonej dla wszystkich, którzy już prowadzą działalność w branży edukacyjnej i pragną wzbogacić swoją ofertę oraz dla tych, którzy chcą od podstaw stworzyć niezwykłą przestrzeń dla dzieci.

Umowa licencyjna gwarantuje wyłączność działania na wyznaczonym terenie i daje prawo do korzystania z marki Leonardo School™ wraz z metodami Leo Maniak, Leo English, Leo Maluch.

Partnerzy zainteresowani uruchomieniem placówki pod marką Leonardo School mają możliwość wyboru kilku rodzajów licencji w zależności od potrzeb:

 • licencja pełna – obejmuje wszystkie metody: Leo English , Leo Maniak, Leo Maluch,
 • licencja Leo English,
 • licencja Leo Maniak,
 • licencja Leo Maluch.

Wraz z podpisaniem umowy licencyjnej pełnej partnerzy otrzymują:

 • prawo do korzystania z marki Leonardo School,
 • możliwość prowadzenia zajęć Leo English, Leo Maniak i Leo Maluch oraz dystrybucji materiałów Leo Maluch,
 • szkolenie dla dwóch osób z zakresu administracji i promocji,
 • dostęp do materiałów dydaktycznych, markrtingowych,
 • wpis do bazy placówek Leonardo School wraz z adresem e-mail na stronie www.leonardoschool.pl. wraz ze stroną internetową.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

20-45 tys. zł + opłata licencyjna - od 3 tys. zł do 8,5 tys. zł netto w zależności od wybranej oferty.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • kapitał początkowy na uruchomienie inwestycji,
 • umiejętność zarządzania i organizacji,
 • oczekiwane cechy osobowościowe: dynamika, operatywność, kreatywność, umiejętność szukania rozwiązań, otwartość na nowe inicjatywy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Centrum Technologii Edukacyjnych

Łódź 90-227, ul. Wierzbowa 21

(42) 656 17 62

info@cte.biz.pl

leonardoschool.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Wojciech Rojkowski

tel. 502 616 097

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Leonardo School.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Centrum Technologii Edukacyjnych (Łódź 90-227, ul. Wierzbowa 21). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Leonardo School oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie leonardoschool.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.