Zdrowa Krowa

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Zdrowa Krowa narodziła się na Śląsku w 2013 roku, a od tego czasu podbiła Wasze serca jeszcze w 10 innych lokalizacjach w całej Polsce!

Czym Zdrowa Krowa wyróżnia się na tle innych restauracji?

W naszej kuchni nie znajdziecie innej wołowiny niż ta pochodząca od lokalnego dostawcy, wyselekcjonowanej specjalnie dla naszej restauracji, z codziennej dostawy. Nigdzie indziej nie będziecie mieli okazji spróbować takiego pieczywa, chrupiącego, ale i miękkiego zarazem, ponieważ wypiekane jest według naszej autorskiej receptury, w pobliskiej piekarni. Warzywa w naszych potrawach zawsze będą chrupiące i świeże, ponieważ nigdy nie zamawiamy ich na zapas, a wybór najwyższej jakości surowców jest dla nas niezmiernie ważny. Sosy i dressingi będą idealnie doprawione, ponieważ nasi kucharze robią je własnoręcznie na miejscu, nigdy nie korzystając z gotowców.

Może i stajemy na głowie, ale robimy to dla naszych gości.

Cenimy produkt i wiemy jak z niego korzystać, z największą starannością staramy się stworzyć z niego potrawy w oparciu o najwyższej jakości składniki. Staramy się by każdego dnia nasi goście zostali ugoszczeni na najwyższym poziomie i spędzali u nas wspaniale czas. Jesteśmy miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, z radością obsługujemy rodziny z dziećmi, organizujemy urodziny, eventy, czy spotkania biznesowe. Osoby na diecie mogą spróbować naszych dań z serii fit&paleo, a weganie i wegetarianie także znajdą coś dla siebie w specjalnie skomponowanym menu. Można także u nas zawitać z pupilem.

Nasz system franczyzowy oparty jest na partnerstwie i współpracy, wzajemnej wymianie pomysłów. Działamy w taki sposób, ponieważ uważamy, że każdy franczyzobiorca może wnieść coś nowego i dobrego dla całej sieci, a skorzystają na tym obie strony!

JEDNOSTKI WŁASNE

 • ul. Mariacka 33; 40-014 Katowice
 • ul. Raciborska 2; 44-100 Gliwice

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

 • JANKEGO, ul. Jankego 51, Katowice
 • MUCHOWIEC, ul. Francuska 182, Katowice
 • WOLA, ul. Kasprzaka 7, Warszawa
 • PRAGA, ul. Okrzei 8, Warszawa
 • RYBNIK, ul. Gliwicka 6, Rybnik
 • OPOLE, ul. Rynek 15A, Opole
 • MARINA, ul. Księcia Witolda 1, Wrocław
 • KLEOFAS, ul. Gliwicka 275, Katowice
 • Pogoria III, Dąbrowa Górnicza 
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • 180 h szkoleniowych, (kucharze, obsługa, manager) szkolenia odbywają się przed otwarciem lokalu oraz w jego trakcie,
 • pomoc oraz konsultacje przy uruchomieniu biznesu, udostępnienie kontaktów niezbędnych do nabycia urządzeń gastronomicznych w atrakcyjnych cenach, doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu, pomoc w negocjacjach cenowych, pomoc przy wyborze odpowiedniej lokalizacji dla restauracji, pomoc przy kontanktach z sanepidem i innymi instytucjami, ubezpieczycielem, ochroną itp.,
 • opieka podczas funkcjonowania biznesu - dostępność doświadczonego managera 24h, know how, baza doświadczeń, doradztwo przy kreowaniu polityki cenowej,
 • udostępnienie oraz wdrożenie system zarządzający POS - zdrowa krowa,
 • projekt wizualny wnętrza modyfikowalny pod konkretny lokal,
 • wdrożenie sprawdzonego modelu biznesowego,
 • pomoc przy tworzeniu kampanii marketingowej - obecność na wysoko pozycjonowanej stronie www.zdrowakrowa.com, akcje marketingowe na faceboku - ponad 8500 fanów,
 • pomoc podczas rekrutowania pracowników - szablony ogłoszeń i skuteczne metody pozyskiwania pracowników,
 • kontakt do dostawców, którzy będą dostarczać wysokiej jakości produkty w najkorzystniejszych cenach wprost pod drzwi zdrowej krowy.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji uzależniona jest od wielkości lokalu, stanu technicznego oraz jego wcześniejszego przeznaczenia.

Koszt inwestycji:

 • wyposażenie: urządzenia gastronomiczne, wentylacja, klimatyzacja, blaty oraz stoły robocze, drobnica gastronomiczna, urządzenia chłodnicze, monitoring, system alarmowy, nagłośnienie, wyposażenie sali konsumpcyjnej, zabudowa baru, urządzenia POS (60 tys. zł),
 • architektura wnętrza, wyposażenie dodatkowe sali oraz zaplecza, oświetlenie, usługi wod - kan, usługi stolarskie, usługi budowlane, materiał, materiały sprzedażowe - marketingowe, sanitariaty (40 tys. zł).

Opłaty:

 • wstępna: 23 tys. zł,
 • bieżąca: 6 proc. obrotu brutto,
 • inwestycja około 250 tys. zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Jeśli cenisz sobie jakość, jesteś przedsiębiorczy masz wystarczający kapitał (lub możesz pozyskać inny sposób finansowania inwestycji) i zapał do bycia własnym szefem zdrowa krowa jest dla Ciebie. :)


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

1500STO900 Sp. z o.o.

ul. Dolnych Wałów 8, 44-100 Gliwice

518 959 044

franczyza@zdrowakrowa.com

zdrowakrowa.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Robert Kuc

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Zdrowa Krowa.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma 1500STO900 Sp. z o.o. (ul. Dolnych Wałów 8, 44-100 Gliwice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Zdrowa Krowa oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie zdrowakrowa.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.